Novinka od LINHAI je PROMAX 500

NOVINKA Z DIELNE LINHAI – PROMAX 500

Predstavujeme vám najnovšiu pracovno / úžitkovú štvorkolku značky Linhai. Nový model Promax s novým dizajnom sa stáva jednou z najzaujímavejších ponúk v segmente strednej triedy štvorkoliek. Na prvý pohľad zaujme agresívne strihaný predok, ktorému dominujú vysoko svietivé Full-LED svetlomety. Pod moderným kabátom sa skrýva osvedčená technika, ktorá sa vďaka svojej spoľahlivosti stala veľmi obľúbenou medzi štvorkolkármi. Nový model dostal atraktívne ALU kolesá a veľa výbavy už v základe, v ktorej nechýba napríklad elektrický navijak s diaľkovým ovládaním, ťažné zariadenie alebo akustická signalizácia smeroviek.

Mimoriadne vydarený dizajn, Full-LED svetlomety a spoľahlivá technika. Atraktívny úžitkový / pracovno-rekreačné Linhai 500 ProMax je dokonale pripravený zvládnuť všetky práce na farme, na chalupe, na poli alebo v lese. Na výlete, v ťažkom teréne aj pri každodennom používaní oceníte obratný podvozok s nezávisle zavesenými kolesami, pohodlne naladené pruženie, spoľahlivý motor, elektricky prepínateľný pohon 2x4 / 4x4 s uzamykateľnými diferenciálmi, presné ovládanie a vysokú spoľahlivosť tejto univerzálnej praktickej štvorkolky.

Spoľahlivý výkonný motor

Kvapalinou chladený jednovalec má dostatok sily pre ťažkú prácu aj svižnú akceleráciu. Motor prenáša svoju silu na kolesá cez automatickú dvojrýchlostný prevodovku od popredného kanadského výrobcu CVTech. Prevodovka je vybavená redukciou do pomala, neutrálom a spiatočkou.

Voliteľný pohon 4x4

Spoľahlivý, elektricky voliteľný pohon 4x4 zaisťuje výbornú trakciu na každom povrchu. Stlačením tlačítka na riadítkach sa sila motora prenáša na všetky kolesá, tam kde potrebujete zvýšiť silu záberu. A v najťažšom teréne, kde už ani pohon 4x4 nepomáha, máte k dispozícii ešte aj elektrickú uzávierku predného alebo obidvoch diferenciálov. Pre ťažkú prácu, v prudkých stúpaniach a pri ťahaní ťažkých nákladov, je k dispozícii tiež účinný redukovaný prevod do sily.

Vynikajúci podvozok

Vysoká priechodnosť terénom a vysoká stabilita v zátačkách. Vynikajúci široký podvozok spoločne s tuhým rámom a nízkym ťažiskom zaisťuje presné riadenie a ľahkú ovládateľnosť. Nezávislé zavesenie s veľkými zdvihmi pérovania vás nadchne vždy, keď zase opätovne zvíťazíte nad terénom, kam ste si s iným strojom ani netrúfli. K vysokej obratnosti prispieva aj veľmi malý polomer otáčania.

Moderné LED osvetlenie

Moderné, agresívne tvarované Full-LED predného svetla priťahujú pozornosť, zdôrazňujú moderný imidž stroja a dávajú mu príťažlivý dospelý vzhľad. Svetlá sú skvele prepracované aj po funkčnej stránke, ale tiež aj z hľadiska ochrany pri čelnom náraze.

Bohatá výbava

Pre svoju vynikajúcu cenu sa Linhai 500 Promax môže už v základe pochváliť skutočne bohatou výbavou. Tá zahrňuje okrem LED osvetlenia, napríklad celkom nové atraktívne liate ALU kolesá so značkovými pneumatikami, elektrický navijak s vysokou ťažnou silou 3000lbs a diaľkovým ovládaním a ťažné zariadenie, nechýba masívny predný ochranný rám, robustné oceľové nosiče vpredu a vzadu, kryty páčok a rúk alebo praktická akustická signalizácia smeroviek.

ROZMERY                                     

Dĺžka x Šírka x Výška (mm)

2150 x 1160 x 1270 mm

Rázvor kolies (mm)

1270 mm

Predné odpruženie

hydraulické tlmiče, vinuté pružiny s 5polohovým nastavovaním

Zadné odpruženie

hydraulické tlmiče, vinuté pružiny s 5polohovým nastavovaním

Materiál predného / zadného ráfika

Hliník / hliník

Rozmery predných pneumatík

AT25 x 8 - 12

Rozmery zadnej pneumatiky 110 / 80-14

AT25 x 10 - 12

Typ / priemer predných bŕzd

2 x hydraulická

Typ / priemer zadných bŕzd

1 x hydraulická (T3b) , 2 x hydraulická (Euro4)

Palivová nádrž

12,5 l

Výška sedadla (mm)

915 mm

Hmotnosť

371 kg

 

MOTOR

Emisný štandard

EURO 4 / T3b

Typ motora / valec

4-taktný motor, jednovalec

Objem

492,8 ccm

Palivový systém

E.F.I.

Výkon

24 kW / offroad

Max. Krútiaci moment

38,8 Nm / 5500 ot./min

Chladiaci systém

Kvapalina

Pohon

Automatická - C.V.T. / L, H, N, R

 

Elektrický systém

Štartovací systém

Elektrický štartér

Svetlomet

LED

Zadné svetlo

LED

Predné obrysové svetlo

LED

Predné / zadné smerové svetlo

LED

 

 

0 produktů k porovnání PorovnávanieZobraziť porovnanie