O nás

Naša spoločnosť vznikla v roku 2007, pôvodne so zameraním na predaj jazdených vozidiel. Obchodná činnosť sa rozvíjala postupne od komisionálneho predaja, cez dovoz štvorkoliek na objednávku, až po získanie oficiálnych zastúpení. Postupne sa naša činnosť rozšírila o predaj štvorkoliek BUYANG, EGLMOTO a XY MOTO. Ako výsledok inklinácie k motocyklom, skútrom a venovaniu sa všetkému, čo k motocyklom a skútrom patrí sme sa stali oficiálnymi dealermi spoločnosti PIAGGIO GROUP a ich značiek APRILIA, PIAGGIO, VESPA, GILERA, SCARABEO a MOTO GUZZI. V roku 2012 sme sa stali oficiálnym predajcom motocyklovej značky SYM. V tomto roku sme rozšírili i ponuku štvorkolkových značiek o ARCTIC CAT, TGB, ACCES MOTOR a LINHAI. Sortiment príslušenstva a oblečenia sme postupne rozšírili o celý rad značiek ako sú napr. CMS, LS2, BERING, SEGURA, MALOSSI, GIVI, SHAD, MRA, SCOTTOILER, BAGSTER, SHARK, TJD, SIKKIA, KIMPEX, ITP, WARN, SYMTEC, či SHARK ACCESORIES. V našej predajni nájdete kompletný sortiment príslušenstva pre štvorkolkárov, skútristov a motorkárov. Výhodou je aj rýchle doručenie od výrobcu v prípade, že na sklade sa požadovaný výrobok nenachádza.

V dnešnej dobe od nás odchádza ročne približne 180 štvorkoliek, motocyklov a skútrov k ich novým majiteľom.

V rokoch 2014, 2015, 2016 a 2017 sme sa stali najlepšími predajcami štvorkoliek značiek Arctic Cat, TGB, Acces Motor a Linhai.

Čo ponúkame?

Predaj 16-tich značiek nových strojov APRILIA, MOTO GUZZI, PIAGGIO, VESPA, SCARABEO, GILERA, SYM, ARCTIC CAT, TGB, ACCESS MOTOR, LINHAI, BENELLI, KEEWAY, BRIXTON, LAMBRETTA, YADEA . Pre záujemcov iných značiek ako napr. CAN AM, KAWASAKI, YAMAHA, DUCATI vieme tieto samozrejme zabezpečiť.
Servis všetkých typov motocyklov, skútrov, trojkoliek, štvorkoliek, kosačiek a fréz.

Záručný servis, pozáručné opravy a periodické práce, diagnostiku, generálne opravy, montáž doplnkov a úpravy podľa požiadaviek zákazníkov.
Poradenstvo, poistenie, nákup na splátky, leasing. Výkup motocyklov na protihodnotu - len u nás zakúpených a servisovaných.
Predaj moto oblečenia. Predaj prilieb. Oleje, prípravky a chémia. Filtre a príslušenstvo. Batérie, komunikátory, zabezpečenie a alarmy. Pneumatiky viacerých značiek. 
Preprava štvorkoliek, motocyklov a skútrov. Požičovňa štvorkoliek, motocyklov a skútrov.

Ciele:

Našim cieľom je zvyšovať úroveň a kvalitu služieb, komunikovať s Vami o nedostatkoch a zlepšeniach či už osobne, cestou mailu alebo Facebooku. Oceníme každú radu, alebo pripomienku ktorá nás posunie vpred.

Spokojnosť:

Sme tu pre Vás, a chceme garantovať kvalitné služby pre každodenné bezstarostné  jazdenie či už na štvorkolke, motocykli, alebo na skútri.

 

0 produktů k porovnání PorovnávanieZobraziť porovnanie