Náš kód: P7485

Vrchný kufor na motorku SHAD SH50 čierna

SH50 prémiový kufor pre dve XXL prilby. Dostupné brzdové svetlo, nosič, vnútorná taška a farebné kryty.Vrátane opierky a platne.

Viac informácií
Varianty:
276.90 € (ušetríte 33.23 €)
243.67 € Vrátane DPH
203.06 € Bez DPH
Na sklade
+ -
(ks)

Porovnať

Zaradené v kategóriách:     Vrchné kufre SHAD

Popis a parametre

Vrchný kufor SH50 s kapacitou pre 2 prilby - s opierkou.

SH50 je robustný, ale pri tom veľmi elegantný vrchný kufor na motorku, ideálny pre tých, ktorý milujú dlhé cesty. So svojou kapacitou 50 l pojme 2 XXL helmy, ktoré nie je ani nutné pokladať na bok, plus ďalšie cestovné príslušenstvo.

Tento kufor obsahuje ako štandardné vybavenie opierku a veľmi pohodlný držiak dokumentov, vďaka ktorému budete mať všetky svoje dokumenty vždy po ruke. Ďalej má tento kufor tiež vnútorné popruhy, ktoré zaisťujú, že sa obsah kufra počas jazdy nepohybuje. Kufor SH50 ponúka maximálne zabezpečenie vďaka inovatívnemu hermetickému zámku "Smart Lock System", s automatickou sklopnou rukoväťou a hermetickým zámkom s troma polohami. Tento systém umožňuje otvoriť a zatvoriť kufor iba jednou rukou bez kľúča. Kľúč použijeme iba ak chceme kufor zamknúť či odomknúť a alebo sňať či pripevniť k motorke.

Pokiaľ kladiete dôraz na dizajn, určite oceníte možnosť výberu z rôznych farebných variantov krytu kufra. Možno tiež zvoliť variantu bez laku, kedy si farbu môžete sami prispôsobiť podľa vlastného vkusu.

Ako voliteľné príslušenstvo je možné dokúpiť vnútornú tašku, vrchný nosič a brzdové svetlo.

  • Vnútorná taška (X0IB00) s vrchným otváraním a vonkajším vreckom je perfektný doplnok, keď je potreba previezť náklad bezpečne a pohodlne. Je vyrobená z vysoko kvalitných materiálov.
  • Vrchný nosič (D0PS00) zvyšuje kapacitu kufra pri zachovaní rovnakého maximálneho zaťaženia. Má tiež špecifické úchyty pre popruhy na zabezpečenie a držanie nákladu.
  • Brzdové svetlo (D0B29KL) je úsporné LED svetlo, ktorého montáž je veľmi jednoduchá. Toto svetlo zvyšuje bezpezpečnost prevádzke, pretože motorka sa s týmto svetlom stáva oveľa viditeľnejšie zozadu.

Rovnako ako všetky vrchné kufor SHAD (okrem TR48 / TR37) je aj kufor SH50 dodávaný s platňou a sadou montážnach skrutiek.

 


PDF User manual

Výrobca SHAD
Rozmery 46x60x32 cm
Maximálna záťaž 8kg
Skutočná kapacita 52.3 litrov
Bezpečnostný zámok Áno
Vrátane platni Áno
SHAD systém pre výmenu farieb Áno
Vnútorné upevňovacie popruhy Áno
Pre 2 výklopné prilby Áno
Opierka Áno
Náš kód: P7485
0 produktů k porovnání PorovnávanieZobraziť porovnanie