Náš kód: P234276

TGB BLADE 600i LTX EPS 4x4 T3b

Úchvatný dizajn s modernými LED metrixovými svetlometmi a Full-LED osvetlením, vylepšená automatická prevodovka, predĺžený podvozok, silný motor, príjemné ovládanie a výborné jazdné vlastnosti - nový TGB Blade 600i LTX EPS 4x4 má všetky predpoklady stať sa opäť jednou z najobľúbenejších štvorkoliek strednej triedy.

Viac informácií
FARBA:
9 199.00 € Vrátane DPH
7 665.83 € Bez DPH
Skladom
+ -
(ks)

Porovnať

Zaradené v kategóriách:     Vyberáme pre Vás     TGB     Štvorkolky     Nad 500ccm

Popis a parametre

TGB BLADE 600i LTX EPS 4x4

Úchvatný dizajn s modernými LED metrixovými svetlometmi a Full-LED osvetlením, vylepšená automatická prevodovka, predĺžený podvozok, silný motor, príjemné ovládanie a výborné jazdné vlastnosti - nový TGB Blade 600i LTX EPS 4x4 má všetky predpoklady stať sa opäť jednou z najobľúbenejších štvorkoliek strednej triedy. Pod novým príťažlivým kabátom pracuje spoľahlivý jednovalec s vysokou ťažnou silou, automatická prevodovka má zosilnenú konštrukciu s japonskými komponentmi; predná mriežka chladiča je odnímateľná pre uľahčenie čistenia chladiča. K tomu pristupujú vynikajúce terénne vlastnosti, elektricky pripojiteľný pohon 4x4 s uzamykateľným diferenciálom, trojrežimový posilňovač riadenia EPS, predĺžený podvozok so samostatnou sedačkou spolujazdca a mimoriadne bohatá štandardná výbava, v ktorej nechýba vodotesný navijak so silou 3000lbs, atraktívne hliníkové disky, ťažné zariadenie alebo kvalitné nitrogénové tlmiče EVO.

Silný motor 600 EFI

Viac výkonu, viac práce, viac zábavy. Spoľahlivý štvortaktný motor o objeme 600 ccm s modernou štvorventilovou technikou, chladením vodou a olejom s dvomi samostatnými chladičmi je vybavený elektronickým vstrekovaním paliva francúzskeho výrobcu SYNERJET. Vstrekovanie zaručuje spoľahlivé štarty, čisté spaľovanie a nízku spotrebu nezávisle na nadmorskej výške, vysoký výkon, veľkú ťažnú silu i krútiaci moment.

 

 

 

 

Robustný predĺžený podvozok

Optimalizovaná geometria podvozku, široký rozchod a príjemne nastavené odpruženie dávajú štvorkolke presné riadenie, ľahkú ovládateľnosť a vysokú mieru stability. Vynikajúca priestupnosť terénom zabezpečuje moderné nezávislé zavesenie všetkých kolies IRS s vysokými zdvihmi. V ťažkom teréne navyše oceníte elektricky pripojiteľný pohon 2x4 / 4x4 s rýchlo pracujúcimi elektrickými uzávierkami predného i zadného diferenciálu. Predĺžený podvozok poskytuje dostatok miesta a dobré jazdné vlastnosti.

 

 

 

Variabilný posilňovač riadenia s tromi režimami

Elektrický posilňovač riadenia zmenšuje silu potrebnú na riadenie - ani dlhá jazda alebo celodenná práca vás preto neunaví. Posilňovač zlepšuje i ovládateľnosť štvorkolky a navyše pôsobí aj ako tlmič úderov do riadidiel, keď napríklad predné koleso narazí na kameň, dieru alebo skrytý peň. Náraz vám preto nevyrazí riadidlá z ruky - väčšinu energie pohltí posilňovač. Posilňovač riadenia má variabilný účinok a tri voliteľné režimy.

 

 

Pohon 4x4

TGB Blade 600i LTX EPS 4x4 je vo verzii Euro4 vybavený prepracovaným systémom pohonu s predným diferenciálom. V ťažkom teréne oceníte možnosť rýchlo uzamknúť predný diferenciál. Vďaka tomu je Blade 600i LTX veľmi ľahko ovládateľný, pohon môžete ľahko nakonfigurovať pre akýkoľvek terén a každú situáciu. Na jednej strane umožňuje dokonalú trakciu v každom teréne, na druhú stranu zaisťuje pokojnú jazdu a úžasne príjemné riadenie. Elektricky pripojiteľný pohon predných kolies 2x4 / 4x4 a moderné nezávislé zavesenie všetkých kolies IRS so širokým rozchodom a veľkou svetlou výškou zaručujú vynikajúcu priechodnosť ťažkým terénom.

 

Výkonné kotúčové brzdy

Účinné hydraulické kotúčové brzdy s vŕtanými kotúčmi a veľkým brzdným výkonom vám dávajú istotu pri jazde z kopca, práci s ťažkým prívesom alebo pri posúvaní vašich jazdných limitov. Vďaka pancierovaným hadičkám brzdy umožňujú citlivé dávkovanie a presnú kontrolu brzdného účinku

 

 

 

 

 

Moderné Full-LED osvetlenie

Vysoko svietivé FULL-LED predné svetlomety s metrixovou technológiou spoločne s novými tvarmi masky chladiča dodávajú celému stroju nezameniteľný moderný vzhľad. Svetlomety s integrovaným LED denným svietením zároveň zabezpečujú aj funkciu ukazovateľov smeru a obrysových svetiel. Tiež všetky ďalšie osvetlenia vrátane brzdových svetiel a zadných smeroviek sú vybavené inovatívnou LED technológiou, ktorá poskytuje vysokú svietivosť pri nízkom odbere elektrickej energie šetriacom batériu.

 

 

 

Multifunkčný LCD displej

Presné informácie kedykoľvek potrebujete: moderný multifunkčný LCD displej je nielen dobre čitateľný, ale aj krásny, a ponúka veľa funkcií ako digitálny otáčkomer, digitálny rýchlomer, maximálne dosiahnuté otáčky motora, maximálna dosiahnutá rýchlosť, priemerná rýchlosť, 2 počítadlá dennej prejdenej vzdialenosti, počítadlo celkovo prejdenej vzdialenosti, denné počítadlo najazdených motohodín, celkové počítadlo najazdených motohodín, palivomer, palubné hodiny a všetky potrebné kontrolky.

Plná výbava už v základe

TGB Blade 600i LTX ponúka už v základe mimoriadne bohatú výbavu. Okrem najmodernejšieho systému pohonu s dvomi diferenciálmi a elektricky prepínateľným pohonom 2x4 / 4x4 patrí k štandardnej výbave variabilný posilňovač riadenia s tromi režimami, elegantné 12" hliníkové disky, značkové pneumatiky Maxxis Bighorn, chrániče rúk a páčok, robustný predný ochranný rám, moderné kompozitné nosiče batožiny, samostatné sedadlo spolujazdca s opierkou chrbta, opierky nôh pre spolujazdca, moderné Full-LED osvetlenie, 12V zásuvka, ťažné zariadenie a vodotesný navijak s vysokou ťažnou silou 3000 lbs.

Motor

Typ: štvortaktný jednovalec SOHC do V, EFI

Objem: 561 cm3

Vŕtanie x zdvih: Ø 95 x 79,2 mm

Kompresný pomer: 10.2 : 1

Výkon: 42k (31,3kW) / 6500 ot / min.

Chladenie: kvapalinou + elektrický ventilátor

Hnací systém

Pohon: 2x4 / 4x4, elektricky prepínateľný

Prevodovka: automatická, CVT variátor so spiatočkou a polohou Parking, L / H / N / R / P, brzdenie motorom

Uzávierka diferenciálu: na prednej náprave, elektrické ovládanie

EPS: elektrický posilňovač riadenia s tromi režimami

Podvozok

Zavesenie predné: nezávislé, dvojité A-ramená

Zavesenie zadné: nezávislé, dvojité A-ramená

Pérovanie prednej: nitrogenové tlmiče EVO, nastaviteľné predpätie pružín

Pérovanie zadnej: nitrogenové tlmiče EVO, nastaviteľné predpätie pružín

Brzdy predné: 2x hydraulická kotúčová, Ø 230 mm

Brzdy zadné: 2x hydraulická kotúčová

Pneumatiky predné: AT25 x 8 - 12

Pneumatiky zadné: AT25 x 10 - 12

Rozmery a hmotnosti

Celková dĺžka: 2280 mm

Celková šírka: 1250 mm

Celková výška: 1420 mm

Svetlá výška: 320 mm

Rázvor: 1450 mm

Prevádzková hmotnosť: 444 kg

Palivová nádrž: 18 l

Prístroje a osvetlenie

Displej: Digitálny multifunkčný displej s funkciami: otáčkomer, rýchlomer, maximálne dosiahnuté otáčky motora, maximálna dosiahnutá rýchlosť, priemerná rýchlosť, 2 denné počítadlá prejdenej vzdialenosti, počítadlo celkovo prejdenej vzdialenosti, denné počítadlo najazdených motohodín, celkové počítadlo najazdených motohodín, palivomer, zobrazenie režimu posilňovača , diagnostické a poruchové kódy, hodiny

Kontrolky: pohon 4x4, zaradený prevod, prehriatie motora, motorový olej, ukazovatele smeru, osvetlenie

Osvetlenie: Full LED matrix predné svetlomety, LED svetlá pre denné svietenie, LED smerovky, LED zadné svetlá

Výbava

Homologované ťažné zariadenie, elektrické prepínanie pohonu 2x4 / 4x4 s uzamykateľným predným diferenciálom, elektrický posilňovač riadenia s tromi stupňami účinnosti, špičkové tlmiče EVO, pancierované brzdové hadičky, atraktívne 12palcové hliníkové disky, chrániče rúk, robustný predný rám, kompozitové nosiče batožiny vpredu aj vzadu, samostatné sedadlo pre spolujazdca s opierkou chrbta a madlami, opierky nôh pre spolujazdca, vodotesný navijak 3000lbs, 12V zásuvka, Full-LED osvetlenie

Legislatíva a schválenie

Homologizácia pre cestnú prevádzku: áno (vodičské oprávnenie skupiny B - automobil) T3b aj L7e

Registračná značka (ŠPZ) v cene (spolu so štvorkolkou získate čistopis Technického preukazu)

Poznámka

Fotografie a vyobrazenie štvorkolky nemusí presne zodpovedať prevedení pre slovenský trh. Dovozca si vyhradzuje právo na zmenu cien a špecifikácií bez predchádzajúceho upozornenia.

 


Výrobca TGB
Typ motora: štvortaktný jednovalec SOHC do V, EFI
Posilňovač riadenia: áno
Hmotnosť: 444 kg
Objem nádrže: 18 l
Výkon motora: 32 kW
Pohon: 4 x 4 s uzávierkou predného i zadného diferenciálu
Chladenie motora: vodou a olejovým chladičom
Prevodovka: automatická, CVT variátor so spiatočkou a polohou Parking
Homologizácia: EURO 4
Objem motora: 561 ccm
Náš kód: P234276
0 produktů k porovnání PorovnávanieZobraziť porovnanie