Náš kód: P263373

LINHAI ATV 570EFI PROMAX T3b

AKCIA - znížená cena!!!

Spoľahlivá technika, silný motor, pohodlné pruženie a atraktívny dizajn s LED-Matrix svetlomety - úžitkový Linhai 570 ProMax je pripravený zvládnuť všetky práce na farme, na chalupe, na poli alebo v lese. Pri každodennom používaní, na výlete aj v ťažkom teréne oceníte skvele obratný podvozok s nezávisle zavesenými kolesami, elektrické prepínanie pohonu 2x4 / 4x4 s uzamykateľnými diferenciálmi a výbornú ovládateľnosť tejto plne vybavenej výkonnej univerzálnej štvorkolky.

Viac informácií
Varianty:
FARBA:
5 849.00 € (ušetríte 400.00 €)
5 449.00 € Vrátane DPH
4 540.83 € Bez DPH
Skladom S4
+ -
(ks)

Porovnať

Zaradené v kategóriách:     PRACOVNÉ ŠTVORKOLKY     LINHAI     Štvorkolky     Nad 500ccm

LINHAI ATV 570EFI PROMAX T3b
5 449.00 €
+ -

Popis a parametre

AKCIA - znížená cena!!!

LINHAI ATV 570EFI PROMAX 

Spoľahlivá technika, silný motor, pohodlné pruženie a atraktívny dizajn s LED-Matrix svetlomety - úžitkový Linhai 570 ProMax je pripravený zvládnuť všetky práce na farme, na chalupe, na poli alebo v lese. Pri každodennom používaní, na výlete aj v ťažkom teréne oceníte skvele obratný podvozok s nezávisle zavesenými kolesami, elektrické prepínanie pohonu 2x4 / 4x4 s uzamykateľnými diferenciálmi a výbornú ovládateľnosť tejto plne vybavenej výkonnej univerzálnej štvorkolky.

Spoľahlivý a výkonný motor

Kvapalinou chladený jednovalec má dostatok sily pre ťažkú ​​prácu aj svižnú akceleráciu. Motor prenáša svoju silu na kolesá cez automatickú dvojrýchlostný prevodovku od popredného kanadského výrobcu CVTech. Prevodovka je vybavená redukciou do pomala, neutrálom a spiatočkou.

Pohon 4x4

Spoľahlivý, elektricky voliteľný pohon 4x4 zaisťuje výbornú trakciu na každom povrchu. Stlačením tlačidla na riadidlách sa sila motora prenáša na všetky kolesá, kedykoľvek potrebujete zvýšiť silu záberu. A v najťažšom teréne, kde už ani pohon 4x4 nepomáha, máte k dispozícii ešte aj elektrickú uzávierku predného alebo oboch diferenciálov. Pre ťažkú ​​prácu, v prudkých stúpaniach a pre ťahanie ťažkých nákladov je k dispozícii tiež účinný redukovaný prevod do sily.

Uzávierka diferenciálu

Ľahko ovládateľná elektrická uzávierka preného diferenciálu (T3b) vám umožní s istotou vyjsť z blata, dostane vás z ťažkého terénu, umožní vám zdolať akokoľvek ťažké miesto. Stačí len zastaviť a stlačiť tlačidlo uzávierky diferenciálu na riadidlách.

Vynikajúci podvozok

Výborná priechodnosť terénom a vysoká stabilita v zákrutách. Vynikajúci široký podvozok a tuhý rám s nízkym ťažiskom zaisťuje presné riadenie a ľahkú ovládateľnosť. Nezávislé zavesenie s veľkými zdvihmi pruženia vás nadchne zakaždým, keď zase opätovne zvíťazíte nad terénom, kam ste si predtým ani netrúfli. K vysokej obratnosti prispieva aj veľmi malý polomer otáčania.

LED-Matrix svetlomety

Moderné technológie a prepracovaný dizajn. LED - Matrixové svetlomety priťahujú pozornosť, podčiarkujú hi-tech image stroja a dávajú mu dospelý vzhľad. Spoločne s LED svetlami pre denné svietenie sú tieto svetlá prepracované aj po funkčnej stránke, napríklad aj z hľadiska ochrany pri čelnom náraze.

Multifunkčný LCD displej

Prístrojová doska s modro podsvieteným LCD displejom je dobre čitateľná a poskytuje všetky dôležité informácie ako digitálny rýchlomer, digitálny otáčkomer, ukazovateľ najazdených km, ukazovateľ najazdených motohodín, indikátor zaradeného pohonu 2WD / 4WD / LOCK, ukazovateľ teploty chladiacej kvapaliny a digitálny palivomer.

Plná výbava

Cez vynikajúcu cenu ponúka Linhai 500 Promax už v základe plnú výbavu. Tá zahŕňa okrem LED osvetlenia napríklad atraktívne zliatinové ALU kolesá so značkovými pneumatikami, elektrický navijak s vysokou ťažnou silou 3000lbs a diaľkovým ovládaním, alebo ťažné zariadenie. Nechýba masívny predný a zadný ochranný rám, robustné nosiče vpredu aj vzadu, kryty páčiek a rúk alebo praktická akustická signalizácia smeroviek.

Motor

Typ: štyortaktný jednovalec SOHC
Objem: 499,5 cm3
Vŕtanie x zdvih: Ø 91 x 76,8 mm
Zapaľovanie: CDI
Chladenie: kvapalinou + elektrický ventilátor

Hnací systém

Pohon: 2x4 / 4x4, elektricky voliteľný
Prevodovka: automatická - CVT variátor so spiatočkou, L/H/N/R/P
Prenos výkonu: elektricky uzamykateľný diferenciál vpredu

Podvozok

Zavesenie predné: nezávislé, McPherson
Zavesenie zadné: nezávislá dvojitá A-ramena
Pruženie predné: hydraulické tlmiče, vinuté pružiny s 5polohovým nastavovaním
Pruženie zadné: hydraulické tlmiče, vinuté pružiny s 5polohovým nastavovaním
Brzdy predné: 2x hydraulická kotúčová
Brzdy zadní: 2x hydraulická kotúčová (L7e)  
   
Pneumatiky predné: AT25 x 8 - 12
Pneumatiky zadné: AT25 x 10 - 12

Rozmery a hmotnosti

Celková dĺžka: 2240 mm
Celková šírka: 1160 mm
Celková výška: 1480 mm
Výška sedadla: 940 mm
Svetlá výška: 253 mm
Rázvor: 1270 mm
Prevádzková hmotnosť: 371 kg
Nádrž: 12,5 l

Ďalšie vlastnosti 

Displej:                    

Digitálny multifunkčný displej s funkciami: rýchlomer, otáčkomer, počítadlo vzdialenosti, počítadlo motohodín, digitálny palivomer, palubné hodiny, ukazovateľ teploty chladiacej kvapaliny
Kontrolky: pohon 2WD/4WD/LOCK diff, neutrál, spiatočka, ukazovatele smeru, diaľkové svetlá

Výbava

Priraditeľný pohon 4x4 s elektrickou uzávierkou predného diferenciálu, elektrický navijak 3000lbs s diaľkovým ovládaním, ťažné zariadenie, dizajnové ALU kolesá so značkovými pneumatikami, masívny predný a zadný ochranný rám, robustný predný a zadný nosič, kryty páčiek a rúk, LED-Matrix svetlomety, akustická signalizácia smeroviek

Legislatíva a schválenie

Homologizácia pre cestnú premávku: ano, T3b i L7e (vodičské oprávnenie skupiny B - automobil) 
Registrační značka (ŠPZ) v cene

 

Výrobca LINHAI
Typ motora: jednovalec s elektronickým vstrekovaním paliva
Posilňovač riadenia: nie
Pohon: 4 x 4 s uzávierkou predného diferenciálu, kardanom
Chladenie motora: vodou
Prevodovka: automatická, CVT variátor so spiatočkou a polohou Parking
Homologizácia: T3b
Veľkosť predného kolesa 12 "
Veľkosť zadného kolesa 12 "
Typ vodičského preukazu B - osobné motorové vozidlo
Objem motora: 500 ccm
Náš kód: P263373
0 produktů k porovnání PorovnávanieZobraziť porovnanie