Vážení zákazníci naša predajňa je presťahovaná do nových priestorov!
Nová adresa je: Pivovarská 58, 019 01 ILAVA - areál Pivovaru - vjazd do podlubia
Tešíme sa na Vás v nových a väčších priestoroch!

Náš kód: P256804

Novinka!!! BENELLI TRK 702 ABS Euro5
7 499.00 €
+ -

Popis a parametre

DLHO OČAKÁVANÁ NOVINKA JE KONEČNE TU!!!

Práve teraz za uvádzaciu cenu + 5-ročná záruka platné pre motocykle zakúpené do 31.12.2023. 

Plus možnosť využiť Akciu plná výbava!!!

Akciový balík "plná výbava" obsahuje: 

  • Bočné nosiče kufrov v cene 189,-€ s DPH
  • Kufre plastové v cene 879,-€ s DPH alebo Kufre hliníkové v cene 1.099-,€ s DPH
  • Ochranný rám v cene 84,-€ s DPH
  • Vyhrievané sedadlo v cene 119,-€ s DPH
  • Vyhrievané rukoväte v cene 84,-€ s DPH

Tento balík výbavy máte možnosť teraz získať k motocyklu za iba 420,-€ s DPH!!!

 

Narodený na cestovanie. TRK 702 je pohodlný a neúnavný svetobežník, nový model Benelli určený na cestovanie po nekonečných cestách za objavovaním nezabudnuteľných miest, ale aj na pohodlné vychutnanie si mesta, zdroja nespočetných emócií. TRK 702 je v skutočnosti všestranný tourer, motocykel, ktorý ponúka maximálny komfort pre jazdca aj spolujazdca a vynikajúci pocit z jazdy bez toho, aby stratil zo zreteľa zábavu.

Motorka venovaná dobrodružstvu, vyvinutá výskumným a vývojovým a štýlovým centrom Benelli v Pesare, ktorá rozširuje a dopĺňa rad TRK a zaraďuje sa do strednej triedy. Jednoduchá, intuitívna motorka, ideálna na dlhé cesty, poháňaná úplne novým dvojvalcovým motorom Benelli s objemom 698 cm3, ktorý bol vyvinutý presne ako výsledok potreby vytvoriť medzi produktový rad medzi motormi s objemom 500 cm3 a 800 cm3, využívajúc skúsenosti získané vo vývoji a industrializácie oboch typov motorov, optimalizácia už prijatých technických riešení s logikou znižovania rozmerov a hmotnosti, čím sa výrazne zlepšuje výkon. V dôsledku tohto motor poskytuje výkon 76,2 k (56 kW) pri 8750 ot./min a krútiaci moment 68,2 Nm pri 6250 ot./min., čo zaručuje rýchly a pohotový motor. Vyznačuje sa dvojitým časovaním vačkového hriadeľa v hlave so 4 ventilmi na valec, s reťazovým rozvodom a kľukovým hriadeľom s kľukovými čapmi posunutými o 180°. Elektronické vstrekovanie paliva s 41 mm dvojitým telom škrtiacej klapky. Prevodovka je na druhej strane vybavená odnímateľnou 6-stupňovou prevodovkou na strane spojky, ktorej pomáha mokrá spojka s meničom krútiaceho momentu, ktorá výrazne znižuje silu pôsobiacu na páku spojky pri zachovaní hladkého a presného zaraďovania prevodových stupňov. Motor s objemom 698 cm3 obsahuje aj verziu so zníženým výkonom na 35 kW pre licencie A2.

S tradičným mrežovým rámom s oceľovým plátom, typickým pre modely vyrábané v House of the Leoncino, odvodeným špecificky od modelu 500 ccm, schopným zaručiť ovládateľnosť a stabilitu za všetkých podmienok a ideálne najmä na dlhé cesty. Odpruženie pozostáva z upside-down vidlice s 50 mm klánicami s 140 mm zdvihom vpredu a kyvného ramena s centrálnym monoshockom s nastaviteľným predpätím pružiny a tlmením odskoku, so zdvihom 50 mm (168 mm na kolese).

Pohodlie a funkčnosť sú charakteristické znaky TRK 702, ktorý je štandardne vybavený veľkým krytom svetlometu, ktorý poskytuje optimálnu ochranu jazdcovi aj spolujazdcovi. Voliteľne sú vyhrievané rukoväte a sedadlo jazdca, ktoré možno pohodlne aktivovať z podsvieteného ovládacieho bloku riadidiel, aby bola zaistená maximálna viditeľnosť aj v noci.

Vysokovýkonný brzdový systém zabezpečuje dvojitý poloplávajúci kotúč s priemerom 320 mm vpredu a štvorpiestikový strmeň a kotúč s priemerom 260 mm vzadu s jednopiestikovým strmeňom. Na 17” ráfiky z hliníkovej zliatiny sú obuté pneumatiky Pirelli Angel GT 120/70 a 160/60.

Keďže je TRK 702 navrhnutý na cestovanie, má nádrž s objemom nie menej ako 20 litrov a ponúka pohodlný pár rukovätí pre spolujazdca, ktoré zároveň slúžia ako štylistický dizajnový prvok dotvárajúci vzhľad motocykla. Tento motocykel ponúka aj full LED svetlomet a 5'' TFT farebný displej s vysokým rozlíšením, ktorý má pripojenie Bluetooth na prepojenie s vaším telefónom a zobrazenie prichádzajúcich hovorov. Ovládacie prvky na riadidlách umožňujú aj prijatie alebo ukončenie hovoru.

Ako voliteľná výbava môže byť TRK 702 vybavený aj inovatívnou palubnou kamerou integrovanou v prednom zobáku motocykla, ktorá umožňuje nahrávať videá a fotografovať v reálnom čase stiahnutím aplikácie do mobilného telefónu a pripojením cez wifi. Dizajn nového TRK 702, ktorý vytvorilo Benelli Style Center v Pesare, sa spolieha na originálne výrazné línie, zachovávajúc rodinný pocit typický pre rodinu TRK, no vyvíja sa tak, aby vytvoril agresívnejší a modernejší štýl, vďaka čomu má motoykel nespornú osobnosť.

Rovnako ako v prípade jeho „sesterského“ motocykla hľadajúceho dobrodružstvo, s ktorým zdieľa proporcie a objemy, dizajn motocykla vychádza z potreby zvýrazniť štylistické dizajnové prvky typické pre nový rad TRK. Počnúc agresívnym a mimoriadne rozpoznateľným predným svetlometom až po svalnatú povahu palivovej nádrže, ktorá je schopná dodať tomuto dvojkolesovému tátošovi silu a dynamický charakter. Benelli TRK 702 je k dispozícii  v odtieňoch Antracit Grey, Forest Green a Pearl White

Výhody:

  • Nový motocykel
  • Možný odpočet DPH
  • Predaj na leasing/ splátky/ úver
  • 4 roky záruka
  • V cene motocykla vernostná karta ktorá zaručuje zľavu na doplnky, servis a oblečenie 10%

 

 

Technická špecifikácia

Typ motora:

Kvapalinou chladený, štvortaktný, radový dvojvalec s 4 ventilmi na valec

Vŕtanie x zdvih:

83 x 64,5 mm

Zdvihový objem:

698 cm³

Kompresný pomer:

11,6:1

Max. výkon:

51,5 kW (76,2 Ps) - 8000 ot./min.

Max. krútiaci moment:

70 Nm (6,9 kgm) - 6000 ot./min.

Štartovanie:

elektrické

Prevodovka:

6 - stupňová

Sekundárny prevod:

reťaz

Rozmery (D x Š x V):

2198 x 925 x 1375

Rázvor:

1504 mm

Výška sedla:

790 mm

Objem nádrže:

20l (3l rezerva)

Pneumatiky - predná:

120/70 - ZR17 M/C 58W Pirelli

Pneumatiky - zadná:

160/60 - ZR17 M/C 69W Pirelli

Odpruženie - predné:

50mm teleskopická vidlica upside-down

Odpruženie - zadné:

kyvná vidlica s centrálnym tlmičom s priemerom 50mm

Brzdy - predné:

320 mm plávajúci oceľový dvojkotúč - 4 piestikový brzdič s ABS

Brzdy - zadné:

260 mm kotúčová s ABS

Pohotovostná hmotnosť:

235 kg

Farby:

BIELA, ŠEDÁ, ZELENÁ

 

Výrobca BENELLI
Typ motora: radový dvojvalec s elektronickým vstrekovaním paliva
Hmotnosť: 235 kg
Objem nádrže: 20 l
Výkon motora: 52 kW
AKCIA áno
Pohon: reťazou, zadného kolesa
Chladenie motora: vzduchom a olejovým chladičom
Prevodovka: manuálna, 6 stupňová
Homologizácia: EURO 5
Veľkosť predného kolesa 17 "
Veľkosť zadného kolesa 17 "
Brzdový systém ABS
Typ vodičského preukazu A - veľký mtotocykel
Objem motora: 700 ccm
Náš kód: P256804
0 produktů k porovnání PorovnávanieZobraziť porovnanie