Náš kód: P109306

Vrchný kufor na motorku SHAD SH58X Karbón ( rozšíriteľný koncept ) so zámkom PRÉMIUM

SH58X je rozšíriteľný kufor, ktorého objem je možné upraviť do troch veľkostí (L, XL a XXL). (opierka nie je súčasťou kufra)

Viac informácií
Varianty:
277.18 € (ušetríte 33.26 €)
243.92 € Vrátane DPH
203.27 € Bez DPH
Na sklade
+ -
(ks)

Porovnať

Zaradené v kategóriách:     Vrchné kufre SHAD     Vyberáme pre Vás

Popis a parametre

Vrchný kufor SH58X s karbónovým krytom (rozšíriteľný koncept)

SH59X je jedinečný vrchný kufor na motorku na trhu. Jeho inovatívny dizajn umožňuje regulovať objem v 3 rôznych polohách v priebehu niekoľkých sekúnd (46, 52 a 58 litrov), a je tak možné do neho uložiť až 2 XXL prilby, bez toho aby ste ich museli pokladať na bok, plus cestovné doplnky.

Vo vnútri má tento kufor pridržiavacie popruhy, ktoré zaisťujú, že sa náklad počas jazdy nepohybuje.

Horné veko kufra je vyrobené z hliníka s hrúbkou 0,8 mm a zvyšok je vyrobený zo zosilneného polypropylénu. Jeho konštrukcia zaručuje vysokú tuhosť a odolnosť pri zachovaní minimálnej hmotnosti.

Ako príslušenstvo je možné do tohto kufra dokúpiť vnútornú rozšíriteľnú tašku (X0IB10). Táto taška s vrchným otváraním a vonkajším vreckom je perfektný doplnok, keď je potreba previezť náklad bezpečne a pohodlne. Je vyrobená z vysoko kvalitných materiálov.

Kufor SH59X ponúka maximálne zabezpečenie vďaka inovatívnemu hermetickému zámku "Smart Lock System", s automatickou sklopnou rukoväťou a hermetickým zámkom s troma polohami. Tento systém umožňuje otvoriť a zatvoriť kufor iba jednou rukou bez kľúča. Kľúč použijeme iba ak chceme kufor zamknúť či odomknúť a alebo sňať či pripevniť k motorke.

Vďaka špičkovej technológii a inovatívnemu dizajnu získal vrchnej kufor SH59X prestížnu cenu Reddot Design Award 2017, čo je pojem medzi dizajnérmi a výrobcami.

Patentovaný systém, ktorý reguluje objem SH59X a umožňuje zväčšenie alebo zmenšenie jeho veľkosti, ho premieňa vo vysoko funkčný a praktický vrchný kufor, ktorý sa za všetkých okolností prispôsobí potrebám motorkárov:

  • veľkosť L : ponúka objem 46l, vhodný pre každodenné prepravu všetkého potrebného
  • veľkosť XL : druhá poloha, ktorá ponúka objem až 52l, vhodná pre kratšie víkendové výlety s kapacitou pojať až 2 XL prilby
  • veľkosť XXL : tretia poloha, ktorá ponúka objem až 59l, dosť veľký na to, aby ste uviezla všetko, čo potrebujete pre úžasné dobrodružstvo, o ktorom ste tak dlho snívali s kapacitou pre uloženie 2 XXL prilieb

Ako voliteľné príslušenstvo je možné dokúpiť dvojitú opierku a brzdové svetlo.

Opierka (D0RI80) má 2 diely a zaručuje úplné pohodlie pre spolujazdca.

Brzdové svetlo (D0B29KL) je úsporné LED svetlo, ktorého montáž je veľmi jednoduchá. Toto svetlo zvyšuje bezpečnosť v premávke, pretože motorka sa s týmto svetlom stáva oveľa viditeľnejšiou zozadu.

Pokiaľ je kategória Šport Touring vaša krvná skupina, potom vrchný kufor SH58X je vhodný presne pre vás. Jeho prepracovaný karbónový vzhľad, ktorý ladí s bočnými kuframi SH36 s povrchovou úpravou karbón, vyžaruje sofistikovanosť a modernosť.

Pokiaľ kladiete dôraz na dizajn, určite oceníte možnosť výberu aj z ďalších farebných variantov krytu kufra. Na výber máte tieto varianty: biela, lesklá čierna a new titanium.

Rovnako ako všetky vrchné kufor SHAD (okrem TR48 / TR37) je aj kufor SH58X dodávaný s platňou a sadou montážnych skrutiek.PDF Mounting sheet – montážní list
PDF Lock guide

Výrobca SHAD
Rozmery 61x27/29/31.5x48 cm
Maximálna záťaž 10kg
Bezpečnostný zámok Áno
SHAD systém pre výmenu farieb Áno
Vnútorné upevňovacie popruhy Áno
Kapacita v litroch Až do 58l
Zväčšiteľný kufor Áno
až pre 2 trialové helmy Áno
platňa Súčasť
Odolný voči nárazom Áno
Vodotesný tesniaci systém Áno
Náš kód: P109306
0 produktů k porovnání PorovnávanieZobraziť porovnanie