Náš kód: P7488

Vrchný kufor na motorku SHAD SH37 čierna

SH37 - ideálny pre maxiskútre. Kapacita pre dve otvorené prilby (37l). Opierka, brzdové svetlo, farebné kryty dostupné ako príslušenstvo. Vrátane platne.

Viac informácií
118.90 € (ušetríte 14.27 €)
104.63 € Vrátane DPH
87.19 € Bez DPH
Na sklade , u vás do 12. 12.
+ -
(ks)

Porovnať

Zaradené v kategóriách:     Vrchné kufre SHAD

Popis a parametre

Vrchný kufor SH37 s kapacitou pre jednu integrálnu prilbu alebo dve prilby: integrálnu a otvorenú.

SH37 je vrchná kufor vyrobený z vysoko kvalitného tvrdeného polypropylénu. Tento kufor je schopný odolať extrémnym teplotám, snehu i dažďu a zároveň chráni obsah pred nárazmi a poškodením. Objem 37 litrov zaručuje dostatok miesta pre 2 otvorené helmy a alebo jednu integrálne a jednu otvorenú helmu dohromady. Jedná sa o základný model radu vrchných kufor SHAD so zaobleným tvarom a dymovú odrazkou. Svojou veľkosťou je ideálny pre cesty po meste, ale aj na dlhšie výlety. Je vhodný ako pre skútre tak pre motorky stredných objemov.

Tento kufor je schopný odolať extrémnym teplotám, snehu i dažďu a zároveň chráni obsah pred nárazmi a poškodením .

Zabezpečenie systémom Handle Lock ponúka dvojitý zámok, ktorý jednak pripevňuje kufor k motocyklu a zároveň uzamyká vrchný kufor. Kufor má tiež rukoväť pre jednoduché prenášanie ak ho zložíme z motorky. Súčasťou kufra sú popruhy ktoré zaisťujú, že sa obsah vnútri nepohybuje.

Rovnako ako všetky vrchné kufor SHAD, je možné aj tento otvoriť a zatvoriť iba jednou rukou, na otvorenie alebo zatvorenie nie je potreba kľúč. Kľúč je nutný iba v prípade, že chceme kufor zamknúť.

Pokiaľ kladiete dôraz na dizajn, určite oceníte možnosť výberu z rôznych farebných variantov krytu kufra. Možno tiež zvoliť variantu bez laku, kedy si farbu môžete sami prispôsobiť podľa vlastného vkusu.

Ako voliteľné príslušenstvo je možné ku kufra dokúpiť opierku a brzdové svetlo.

  • Opierka (D0RI60) zaručuje väčšie pohodlie pre spolujazdca.
  • Brzdové svetlo (D0B29KL) je úsporné LED svetlo, ktorého montáž je veľmi jednoduchá. Toto svetlo zvyšuje bezpezpečnost prevádzke, pretože motorka sa s týmto svetlom stáva oveľa viditeľnejšie zozadu.

Rovnako ako všetky vrchné kufor SHAD (okrem TR48 / TR37) je aj kufor SH37 dodávaný s platňou a sadou montážnych skrutiek.


PDF User manual

Výrobca SHAD
Rozmery 40x49x31 cm
Maximálna záťaž 3kg
Skutočná kapacita 37 litrov
Bezpečnostný zámok Áno
Vrátane platni Áno
SHAD systém pre výmenu farieb Áno
1 integrálna prilba Áno
Náš kód: P7488
0 produktů k porovnání PorovnávanieZobraziť porovnanie