Náš kód: P7882

AKCIA
Zľava 12%

Topcase - s farebným krytom SHAD SH39 biela

SH39 kufor nové generácie strednej triedy. Kapacita: 1 integrálna + 1 otvorená prilba. Dostupná opierka, brzdové svetlo a farby k SH36. Vrátane platne. Viac informácií
Varianty:
147.92 € (ušetríte 17.75 €)
130.17 € Vrátane DPH
108.48 € Bez DPH
Na objednávku
+ -
(ks)

Porovnať

Zaradené v kategóriách:     Farebné kufre a kryty kufrov SHAD

Popis a parametre

Vrchný kufor SH39 s kapacitou pre jednu integrálnu prilbu alebo dve helmy: integrálnu a otvorenú.

Kufor SH39 predstavuje novú generáciu vrchných kufrov s radom technických vylepšení a s mnohými estetickými detaily, ako sú zaoblené tvary a odrazky integrované do vrchného veka kufra.

Tento moto kufor je vyrobený z najkvalitnejších materiálov s veľkým dôrazom na technické detaily a vyniká modernými rysy. Karbónový dizajn veka mu dodáva agresívny vzhľad. Vďaka kvalitnému spracovaniu cestovný kufor SH39 dosahuje vyššej odolnosti a výnimočnosti. Je ideálnym spoločníkom pre pohyb po meste, ale aj pre dlhšie výlety. Je vhodný ako pre skútre tak pre stredne veľké typy motoriek.

Najvýznamnejšími prednosťami tohto kufra sú jeho ľahkosť a optimalizovaný objem. Jedná sa o najľahší moto kufor vo svojej kategórii, pretože jeho konštrukcia je navrhnutá s minimálnou hrúbkou, ale zároveň má rovnakú odolnosť proti nárazom a poškriabaniu ako ostatné kufre. Vnútorný priestor dovoľuje využiť celý vnútorný objem, čo je tomto prípade 39 litrov.

Ako ďalšie príslušenstvo môžete dokúpiť opierku, brzdové svetlo a farebné kryty.

 

  • Opierka (D0RI3900) zaručuje väčšie pohodlie pre spolujazdca.
  • Brzdové svetlo (D0B40KL) je úsporné LED svetlo, ktorého montáž je veľmi jednoduchá. Toto svetlo zvyšuje bezpečnosť v prevádzke, pretože motocykel sa s týmto svetlom stáva zozadu oveľa viditeľnejší.

 

Rovnako ako u ostatných vrchných kufor SHAD (okrem TR37a TR48) je súčasťou balenia aj platňa a sada montážnach skrutiek. 

Neváhajte a vyskúšajte tento veľmi kvalitný a moderný moto kufor! Po vyskúšaní si bez neho nebudete vedieť predstaviť akúkoľvek cestu!

 

Výrobca SHAD
farba biela
Rozmery 43x51x32 cm
Maximálna záťaž 4kg
Skutočná kapacita 39 litrov
2 prilby integrálna a jet prilba
Bezpečnostný zámok Áno
Vrátane platni Áno
SHAD systém pre výmenu farieb Áno
Náš kód: P7882
0 produktů k porovnání PorovnávanieZobraziť porovnanie