Náš kód: P155587

Linhai UTV 1100 Diesel 4x4, EPS, T1b

Špičkový pracovné UTV najvyššej rady s vyhlásene spoľahlivým japonským dieselovým motorom Kubota. LINHAI UTV1100 Diesel má všetko, čo je potrebné pre ťažkú ​​profesionálnu prácu: veľkú korbu, na ktorú naložíte aj pol tony nákladu, 800 kg ťažnej sily, robustný podvozok s pohonom 2x4 / 4x4, jednoduché ovládanie a vysokú pracovnú morálku. K tomu pridajte atraktívny moderný dizajn, kvalitné dielenské spracovanie a cenu, na ktorú konkurencie nedokáže reagovať: LINHAI UTV1100 Diesel je jedna z najatraktívnejších ponúk pre súkromné ​​i profesionálne použitie na trhu.

Viac informácií
Varianty:
FARBA:
od 17 949.00 € Vrátane DPH
od 14 957.50 € Bez DPH
Skladom do 3 pracovných dní
+ -
(ks)

Porovnať

Zaradené v kategóriách:     UTV     LINHAI     Štvorkolky     UTV

Popis a parametre

Motor Kubota Diesel

Kubota, to je záruka kvality a spoľahlivosti. Ľahký, výkonný a nenáročný japonský trojvalcový diesel Kubota D1105 je preslávený svojou vysokou spoľahlivosťou a dlhou životnosťou. Vďaka technológii E-TVCS má motor minimálnu hlučnosť, vysokú účinnosť a nízku spotrebu. Tento mimoriadne vydarený pohon dopĺňa špičková kanadská automatická prevodovka CVTech.

Elektrický posilňovač riadenia

Posilňovač riadenia uľahčuje riadenie a zvyšuje komfort a bezpečnosť jazdy. Vďaka posilňovaču je riadenie výrazne jednoduchšie, a to hlavne v malých rýchlostiach alebo pri otáčaní na mieste, a ani dlhá jazda alebo celodenný práca vás neunaví. Posilňovač riadenia ale nielen upokojuje jazdu a zlepšuje ovládateľnosť, ale zároveň funguje aj ako tlmič nárazov do volantu, keď predné koleso narazí na skrytý kameň, dieru alebo peň. Posilňovač pohltí väčšinu energie a náraz vám nevyrazí volant z ruky.

 

Pohon 4x4 s dvoma diferenciálmi a režimom Turf

Elektricky pripojiteľný pohon všetkých kolies s uzávierkami predného i zadného diferenciálu zaručuje špičkovú priestupnosť terénom. Jednoduchým stlačením tlačidla si môžete vybrať medzi náhonom len zadných alebo všetkých štyroch kolies, a navyše môžete zapnúť uzávierky oboch diferenciálov a tým ešte podstatne zvýšiť trakciu a ťažnú silu. Pre najťažšie práce, v prudkých stúpaniach a pre ťahanie ťažkých nákladov máte navyše k dispozícii silnú redukciu do pomala. Režim Turf Mode je výhodný najmä pri jazde po upravenom trávniku alebo pri zatáčaní na malom polomere. V tomto režime je poháňané iba zadné pravé koleso. Pretože obe zadné kolesá nie sú prepojená, UTV ľahšie zatáča, pri zatáčaní sa nerobia koľaje a pneumatiky netrhajú trávnik.

 

Nezávisle zavesené kolesá

Robustný podvozok s nízkym ťažiskom zaručuje skvelú stabilitu a výbornú priechodnosť terénom. Všetky kolesá sú nezávisle zavesené a odpružené ľahko nastaviteľným pružením. Vysokú obratnosť a vynikajúcu ovládateľnosť zaisťuje aj elektrický posilňovač riadenia a veľmi malý polomer otáčania.

 

 

Veľká sklopná korba

Na priestrannú sklápaciu korbu naložíte všetko, čo potrebujete - ani pol tony nie je problém. Odklápacie / odnímateľné zadné čelo vrátane bočníc umožňujú ľahko premeniť oceľovú korbu na veľké praktické plato. Vďaka plynovým vzperám je zloženie každého nákladu hračkou.

 

 

 

 

 

Ergonomické ovládanie

Volant, radiaca páka a všetky ovládacie prvky sú prehľadne a ergonomicky usporiadané. Všetko je presne tam, kde to intuitívne očakávate, ovládanie celkom prirodzene padne do ruky. Práca je ľahšie, vašu pozornosť pri jazde nič nerozptyľuje, riadenie máte neustále pod kontrolou.

 

Výkonné brzdy

Mohutne dimenzované kotúčové brzdy poskytujú presvedčivú brzdnú silu. Brzdy sú skvele predvídateľné a spoľahlivo vás zastaví aj s ťažkým nákladom alebo plne naloženým prívesom.

 

 

 

 

Všetky informácie prehľadne

Prístrojová doska s modro podsvieteným displejom je dobre čitateľná, a poskytuje všetky dôležité informácie. K dispozícii máte digitálny otáčkomer, digitálny rýchlomer, ukazovateľ počtu najazdených km, ukazovateľ počtu motohodín, indikátor zaradeného pohonu 2WD / 4WD, ukazovateľ teploty chladiacej kvapaliny, digitálne palivomer, kontrolka neutrálu, diaľkových svetiel, ukazovateľov smeru, zaradenej spiatočky a kontrolka motora.

 

Bohatá výbava v cene

Spoľahlivý Linhai UTV1100 Diesel presviedča tiež veľkorysú výbavou už v základnej cene. K štandardnej výbave patrí napríklad elektrický posilňovač riadenia EPS, extra silný navijak s ťažnou silou 4500 lbs, sklopná ochrana nôh, predný ochranný rám, oceľové ochranné postranné rámy, 14palcové kolesá sa šestiplátnovými pneumatikami, plastová strecha odolná UV-žiareniu, ochranná klietka s certifikáciou ROPS , ťažné zariadenie (oko-čap), lavicové sedadlo s bezpečnostnými pásmi pre zvýšenie bezpečnosti posádky, úložná schránka v prístrojovej doske, dvojité projektorové svetlomety, LED svetlá pre denné svietenie alebo akustická signalizácia spiatočky.

Motor

Model: Kubota Diesel D1105-E3B, ​​Made in Japan

Typ: 4taktný kvapalinou chladený radový trojvalec

Objem: 1124 cm3

Vŕtanie x zdvih: Ø 78 x 78,4 mm

Kompresný pomer: 24: 1

Výkon: 24.8 HP

Krútiaci moment: 72 Nm @ 3000 / min

Chladenie: kvapalinou + elektrický ventilátor

Pohonný systém

Pohon: 2x4 / 4x4, elektricky prepínateľný, 2 uzamykateľné diferenciály

Prevodovka: automatická, CVTech, L / H / N / R so spiatočkou + motorová brzda

Uzávierka diferenciálu: vpredu aj vzadu

Koncový prevod: kardanom

Podvozok

Zavesenie prednej: nezávislé (IRS), dvojité A-ramená

Zavesenie zadné: nezávislé (IRS), dvojité A-ramená

Pérovanie prednej: hydraulické tlmiče s nastaviteľným predpätím pružín

Pérovanie zadnej: hydraulické tlmiče s nastaviteľným predpätím pružín

Brzdy predné: 2x hydraulická kotúčová

Brzdy zadné: 2x hydraulická kotúčová

Parkovacia brzda: ručné

Pneumatiky predné: AT26 x 9 - 14

Pneumatiky zadné: AT26 x 11 - 14

Rozmery a hmotnosti

Celková dĺžka: 3110 mm

Celková šírka: 1543 mm

Celková výška: 1990 mm

Výška sedadla: 915 mm

Svetlá výška: 240 mm

Rázvor: 1930 mm

Hmotnosť bez náplní: 700 kg

Nosnosť korby: 400 kg

Ťažná sila: 800 kg

Palivová nádrž: 35 l

Rozmery korby: 1420 x 1020 x 290 mm

Ďalšie vlastnosti

Displej:

Digitálny multifunkčný displej s funkciami: otáčkomer, rýchlomer, maximálne dosiahnuté otáčky motora, maximálna dosiahnutá rýchlosť, priemerná rýchlosť, 2 počítadlá denné prejdenej vzdialenosti, počítadlo celkovo prejdenej vzdialenosti, denné počítadlo najazdených motohodín, celkové počítadlo najazdených motohodín, palivomer, diagnostický poruchový kód, palubný hodiny

Kontrolky: pohon 4x4, zaradený prevod, prehriatie motora, motorový olej, ukazovatele smeru, osvetlenie

Výbava

Elektrický posilňovač riadenia EPS, sklopná korba s vyklápacím a odnímateľným čelom a bočnicami, extra silný navijak 4 500 lbs, predný ochranný rám, oceľové ochranné postranné rámy, 14palcové kolesá sa šestiplátnovými pneumatikami, plastová strecha odolná UV-žiareniu, sklopné ochrana nôh, ochranná klietka s certifikáciou ROPS, ťažné zariadenie oko-čap, lavicové sedadlo s bezpečnostnými pásmi, úložná schránka v prístrojovej doske, dvojité projektorové svetlomety, LED svetlá pre denné svietenie, akustická signalizácia spiatočky

Legislatíva a schválenie

Homologácia pre cestnú prevádzku: áno, T1B, (vodičské oprávnenie skupiny B - automobil)

Registračná značka (ŠPZ) v cene (pri preberaní stroja obdržíte čistopis technického preukazu)

Poznámka

Fotografie a vyobrazenie stroja nemusí presne zodpovedať prevedení pre slovenský trh. Dovozca si vyhradzuje právo na zmenu cien a špecifikácií.

Výrobca LINHAI
Typ motora: 4-taktný dieslový kvapalinou chladený radový trojvalec
Posilňovač riadenia: áno
Hmotnosť: 700 kg
Objem nádrže: 35 l
Výkon motora: 19 kW
Pohon: 4 x 4 s uzávierkou predného i zadného diferenciálu, kardanom
Chladenie motora: vodou
Prevodovka: automatická, CVT variátor so spiatočkou
Homologizácia: T1b
Objem motora: 1124 ccm
Náš kód: P155587
0 produktů k porovnání PorovnávanieZobraziť porovnanie