Náš kód: P258011

Linhai ATV 370 EFI PROMAX 4x4, T3b

AKCIA - znížená cena!!!

LINHAI 370 Promax je základným modelom s pohonom všetkých kolies. Cenovo atraktívna úžitková štvorkolka má väčší a silnejší motor, skvelý pomer cena/výkon, a pohon 4WD, ktorý vás dokáže dostať z blata a zároveň vám poskytne maximálny pôžitok z jazdy.

Viac informácií
FARBA:
4 899.00 € (ušetríte 900.00 €)
3 999.00 € Vrátane DPH
3 332.50 € Bez DPH
3 týždne
+ -
(ks)

Porovnať

Zaradené v kategóriách:     PRACOVNÉ ŠTVORKOLKY     LINHAI     Štvorkolky     Do 500ccm     Nad 500ccm

Popis a parametre

AKCIA - znížená cena!!!

LINHAI 370 Promax je základným modelom s pohonom všetkých kolies. Cenovo atraktívna úžitková štvorkolka má väčší a silnejší motor, skvelý pomer cena/výkon, a pohon 4WD, ktorý vás dokáže dostať z blata a zároveň vám poskytne maximálny pôžitok z jazdy. Vďaka novým LED svetlometom je nový model agresívnejší. Nový mechanizmus radenia je teraz presnejší a plynulejší. Cenovo atraktívna úžitková štvorkolka ponúka pohodlný podvozok, tichý spoľahlivý motor a príjemné riadenie. Vaša peňaženka zase ocenia, že ide o cenovo najdostupnejšiu pracovno-rekreačnú štvorkolku v tejto triede.

Linhai 300 4x4 si poradí s každou prácou a zároveň ponúkne aj príjemné rekreačné jazdenie. Vďaka obratnému podvozku je riadenie veľmi jednoduché, svojimi jazdnými vlastnosťami vás presvedčí aj v ťažšom teréne. Dvojica nosičov poskytuje dostatok miesta pre všetko, čo potrebujete voziť so sebou, elektrický navijak 3000lbs vás dostane z každého problému, poctivé remeselné spracovanie zaistí dlhodobú spokojnosť. Linhai 300 4WD - štvorkolka s osvedčenou technikou a vynikajúcim pomerom ceny a úžitkovej hodnoty.

Spoľahlivý motor

Väčší a silnejší motor má dostatok sily na ťažkú prácu aj svižnú jazdu. Nový kvapalinou chladený jednovalec s plynulejším a presnejším radením prenáša silu na kolesá cez automatickú dvojrýchlostnú prevodovku od poprednej kanadskej firmy CV Tech s neutrálom a spiatočkou.

Jednoduchá ovládateľnosť   

Vynikajúcu obratnosť a stabilitu pri jazde zabezpečuje široký rozchod a ľahko ovládateľný podvozok s nízkym ťažiskom. Zadná tuhá náprava plne vyhovuje vo všetkých jazdných situáciách; výhody prináša zadná tuhá náprava najmä pri ťahaní prívesov alebo pri príležitostnom driftovaní, keď je tuhá náprava dokonca vhodnejšia ako iné typy zadného zavesenia. Všetky kolesá sú odpružené hydraulickými pružiacimi jednotkami s päťpolohovým nastaviteľným predpätím. Výkonné kotúčové hydraulické brzdy poskytujú dostatočnú brzdnú silu. K vysokej obratnosti štvorkolky prispieva aj veľmi malý polomer otáčania.

Pohon všetkých kolies

Elektricky pripojiteľný pohon 2x4 / 4x4 zaručuje ideálnu trakciu v každom teréne. Stlačením tlačidla na riadidlách pripojíte predný náhon a trakčná sila motora sa prenáša na všetky kolesá, čím sa výrazne zvýši priechodnosť štvorkolky terénom. Do ťažkého terénu alebo pre ťahanie prívesov je navyše k dispozícii aj silný redukovaný prevod do pomala.

LED Matrix svetlomety

Moderné technológie a prepracovaný design. LED Matrixové svetlomety priťahujú pozornosť, podčiarkujú hi-tech imidž stroja a dávajú mu dospelý vzhľad. Spoločne s LED svetlami pre denné svietenie sú tieto svetlá prepracované aj po funkčnej stránke, napríklad aj z hľadiska ochrany pri čelnom náraze.

Bohatá výbava

Cez svoju priaznivú cenu ponúka Linhai 300 4x4 veľmi bohatú štandardnú výbavu, v ktorej nechýba robustný predný a zadný nosič, predný ochranný rám, elektrický navijak s ťažnou silou 3000lbs s diaľkovým ovládaním, vysoko odolné čierne oceľové disky so značkovými pneumatikami Duro, ťažné zariadenie, kryty rúk a páčok, LED svetlá pre denné svietenie, dvojité projektorové svetlomety a moderné číre blikače s technológiou LED a praktickú akustickou signalizáciou.

Homologizované pre 2 osoby.

Možnosť prihlásiť na SR ŠPZ - TP v cene.

V základnej cene je:

- Navijak 3000lbs

- Predný nosič

- Zadný nosič

- Kryty páčiek a rúk

- LED denné svietenie.

LINHAI 300 4x4
Motor  
Typ štvortaktný jednovalec SOHC, el. vstrekovanie paliva
Objem 275 cm3
Vŕtanie x zdvih Ø72.5 x 66.8 mm
Zapaľovanie CDI
   
Chladenie kvapalinou + elektrický ventilátor
Hnací systém  
Pohon 2x4 / 4x4, elektricky prepínateľný
Prevodovka automatická - CVT variátor so spiatočkou, L/H/N/R
Koncový prevod kardanovými hriadeľmi vpredu i vzadu
Podvozok  
Zavesenie predné nezávislé, McPherson
Zavesenie zadné: kyvná vidlica / pevná os
Pruženie predné hydraulické tlmiče
Pruženie zadné hydraulické tlmiče
Brzdy predné 2x hydraulická kotúčová
Brzdy zadné 1x hydraulická kotúčová
Pneumatiky predné AT25 x 8 - 12
Pneumatiky zadné AT25 x 10 - 12
Rozmery a hmotnosti  
Celková dĺžka 2160 mm
Celková šírka 1140 mm
Celková výška 1270 mm
Výška sedadla  865 mm
Světlá výška  183 mm
Rázvor 1215 mm
Hmotnosť bez náplní 298 kg
Palivová nádrž 14,5 l
Ďaľšie vlastnosti   
Displej Digitálny multifunkčný displej s funkciami: rýchlomer, otáčkomer, počítadlo najazdenej vzdialenosti, počítadlo najazdených motohodin, digitálny palivomer, hodiny, ukazovateľ teploty chladiacej kvapaliny
Kontrolky: pohon 2WD/4WD, neutrál, spiatočka, ukazovatele smeru, diaľkové svetlá
Legislatíva a schválenie  
Homologizácia pre cestnú premávku ano (vodičské oprávnenie skupiny B - automobil)
Registračná značka (ŠPZ) obdržíte čistopis technického preukazu
Výbava  
Elektricky přiraditeľný pohon 4x4, masívny predný ochranný rám, robustný predný a zadný nosič, oceľové disky so značkovými pneumatikami, elektrický navijak 3000lbs s diaľkovým ovládaním, ťažné zariadenie, kryty páčok a rúk, LED svetlá pre denné svietenie, dvojité projektorové svetlomety, zadné/brzdová/smerové svetlá s technológioiu LED
Poznámka  
Fotografie a vyobrazenie štvorkolky nemusí presne zodpovedať prevedeniu pre slovenský trh. Dovozca si vyhradzuje právo na zmenu cien a špecifikácii bez predchodzieho upozornenia.

 


Výrobca LINHAI
Typ motora: štvortaktný jednovalec SOHC, el. vstrekovanie paliva
Posilňovač riadenia: nie
Hmotnosť: 298 kg
Objem nádrže: 14.5 l
Pohon: 4 x 4, kardanom
Chladenie motora: vodou
Prevodovka: automatická, CVT variátor so spiatočkou
Homologizácia: T3b
Veľkosť predného kolesa 12 "
Veľkosť zadného kolesa 12 "
Typ vodičského preukazu B - osobné motorové vozidlo
Objem motora: 275 ccm
Náš kód: P258011
0 produktů k porovnání PorovnávanieZobraziť porovnanie