Vážení zákazníci naša predajňa je presťahovaná do nových priestorov!
Nová adresa je: Pivovarská 58, 019 01 ILAVA - areál Pivovaru - vjazd do podlubia
Tešíme sa na Vás v nových a väčších priestoroch!

Náš kód: P88

ACCESS DRR 100 w REVERSE

Jedna z najprepracovanejších detských štvorkoliek pre najmladších pilotov a budúcich šampiónov, širšia a stabilnejšia než väčšina ostatných detských modelov. 

Viac informácií
FARBA:
2 499.00 € Vrátane DPH
2 082.50 € Bez DPH
Skladom do 3 pracovných dní
+ -
(ks)

Porovnať

Zaradené v kategóriách:     ACCESS MOTOR     JUNIORSKÉ ŠTVORKOLKY     JUNIORSKÉ ŠTVORKOLKY

Popis a parametre

S veľmi hravým a jednoduchým ovládaním, nízko položeným ťažiskom, automatickou prevodovkou a elektrickým štartovaním je továrňou na zábavu pre aktívne deti. Silnou stránkou je aj motor s vysokou rezervou výkonu. Ten môžete pre začiatok obmedziť, ale vďaka objemu 90ccm má DRR 100 potenciál pre ďalší rozvoj mladého pilota, takže ho ani po čase neprestane baviť tak ako slabšie modely. Premyslené konštrukcie, silný motor a ľahká ovládateľnosť ideálny nástroj pre mladých vodičov.

Motor

Malý piloti si okamžite zamilujú tento živý dvojtaktný motor s dostatkom výkonu pre celodenné vyčíňania. Automatické mazanie samočinne upravuje optimálny dávkovací pomer oleja, takže odpadajú starosti s prípravou mixu. Jednoduchý a spoľahlivý vzduchom chladený motor má nízke nároky na údržbu a dostatok výkonu. Ten možno pre začiatok obmedziť, ale po otvorení dieťa s prekvapením objavia pravý potenciál tejto štvorkolky.

Podvozok

Väčšina detských štvorkoliek je dobrá len na učenie základov, ale tým ich možnosti končia - ako sa vaše dieťa zrýchľuje, stávajú sa nebezpečnými. Access DRR 100 však má v zásobe stále nové a nové schopnosti, vďaka ktorým sa vaše dieťa učí a zdokonaľuje neustále. Je širší a stabilnejší, a umožňuje bezpečné prechádzanie zákrut bez nebezpečenstva prevrátenia. Kvalitné pruženie nevyrazí dieťaťu riadidlá z rúk a vykúzli mu úsmevy na tvári.

Pohon

Automatická prevodovka umožňuje dieťaťu plne sa sústrediť len na jazdu, bez toho, aby muselo rozptyľovať svoju pozornosť radením. Ďalšou výhodou tejto automatickej prevodovky je, že záťah motora pri akcelerácii je úplne plynulý a bez akéhokoľvek prerušenia hnacej sily pri preraďovaní. Zadné kolesá sú poháňané reťazou, ktorá je v miestach, kde by s ním dieťa mohlo prísť do kontaktu, bezpečne zakrytá! Pohon je vybavený prevodovkou H/R.

Predné a zadné odpruženie

Kvalitné pružiace a tlmiace jednotky, vzadu s progresívnou pružinou, sú päťpolohovo nastaviteľné v závislosti na profile a náročnosti trate, na rýchlosti jazdy a výkonnosti dieťaťa. Dlhé zdvihy perovania a optimálne zladené tlmiče tlmia všetky terénne nerovnosti, jazda je maximálne príjemná a bezpečná. Plne nezávislé zavesenie predných kolies v dvojitých lichobežníkových ramenách umožňuje dokonalú trakciu kolies a tým optimálnu ovládateľnosť v zákrutách.

Brzdový systém

Brzdový systém vzadu s kotúčovou a vpredu s bubnovými brzdami je dostatočne dimenzovaný a ľahko ovládateľný pomocou ručných páčok na riadidlách. Nožné nášľapy tak zostávajú voľné a bez prekážok, čím je minimalizovaná možnosť skĺznutia detskej nohy a umožnený bezpečný pohyb pri jazde.

Závodné sedlo

Nekompromisný prístup sa premieta aj do konštrukcie sedla. To svojím tvarom umožňuje jednoduché prenášanie váhy a poskytuje vynikajúcu oporu pri jazde. Zároveň je dostatočne pohodlné, takže na ňom dieťa s úsmevom môže stráviť celý deň. Mysleli sme aj na protišmykový poťah pre bezpečnú jazdu počas mokra a v blate.

Osvetlenie

Aj keď sa zábava pretiahne až do západu slnka, s DRR 100 bude vaše dieťa stále dobre vidieť na cestu. S účinným predným reflektorom a skvele viditeľným zadným svetlom si bezpečne nájdete cestu domov aj za šera.

Bezpečnosť

U štvorkolky DRR 100 je kladený zásadný dôraz na bezpečnosť jazdy. Vďaka mnohým bezpečnostným prvkom tak štvorkolka sama napomáha udržať vaše dieťa pri jazde v bezpečí. Medzi najdôležitejšie bezpečnostné prvky patria: zakrytá hnacia reťaz, možnosť obmedzenia maximálnej rýchlosti, jednoduché a prehľadné ovládanie, bezpečné brzdy s jednoduchým ovládaním páčkami, zaguľatené hrany všetkých plastov bez ostrých okrajov, funkčné osvetlenie vpredu aj vzadu, celoplošné podlahové protišmykové nášľapy bez rušivého brzdového pedálu, nízka poloha ťažiska a kvalitné odpruženie.

 

 

 

TECHNICKÉ PARAMETRE

Motor

Typ motora:   dvojtaktný jednovalec
Objem:  
89,20 ccm
Vŕtanie/zdvih:   Ø 52 x 42
Kompresný pomer:   9.1
Chladenie:   vzduchové
Zapaľovanie:   C.D.I.
Štartér:   elektrický, záložné nožné
Karburátor:   Sun World PWK 21

Hnací systém

Pohon:   zadnej nápravy
Prevodovka:   CVT Variátor (so spiatočkou)
Koncový prevod:   reťazou

Podvozok

Zavesenie predné:   nezávislé A-ramená
Zavesenie zadné:   spojené (kyvná vidlica)
Pruženie predné:
  hydraulické tlmiče
Pruženie zadné:
  hydraulický tlmič
Brzdy predné:   2 x bubnová
Brzda zadná:
  1x 220 mm hydraulický disk
Pneu predné:   AT 19 x 7 - 8
Pneu zadné:   AT 18 x 9.5 - 8

Rozmery a hmotnosti

Celková dĺžka:   1470 mm
Celková šírka:   1110 mm
Celková výška:   970 mm
Výška sedadla:   700 mm
Svetlá výška:   170 mm
Rázvor:   1010 mm
Hmotnosť bez náplní:   122 kg
Palivová nádrž:
  5 litrov

 


Katalóg dielov ACCESS DRR 100 with reverse

Výrobca
Typ motora: dvojtaktný jednovalec
Posilňovač riadenia: nie
Hmotnosť: 122 kg
Objem nádrže: 5 l
Pohon: 2 x 4, reťazou
Chladenie motora: vzduchom
Prevodovka: automatická, CVT variátor so spiatočkou
Objem motora: 90 ccm
Náš kód: P88
0 produktů k porovnání PorovnávanieZobraziť porovnanie