Náš kód: P42

Možné na splátky od 0% akontácie5 - ročná zárukaEPS Zľava 6%

TGB TARGET 600i EPS 4x4 Euro4

Špičkovo vybavená štvorkolka s atraktívnym dizajnom a veľkým športovým espritom , ktorá kombinuje výhody športových a úžitkových štvorkoliek.

VERZIA EURO 4  je doplnená o elektrický posilňovač riadenia a uzatvárateľný zadný diferenciál!!!

Viac informácií
FARBA:
8 549.00 € (ušetríte 550.00 €)
7 999.00 € Vrátane DPH
6 665.83 € Bez DPH
Skladom, u vás do 29.10.
+ -
(ks)

Porovnať

Zaradené v kategóriách:     Vyberáme pre Vás     TGB     Štvorkolky     Nad 500ccm

Popis a parametre

Jsme autorizovaný
dealer značky TGB

TGB TARGET 600i EPS IRS EFI 4x4 DIFF LOCK BLACK EURO4

TGB TARGET 600i IRS EFI 4x4 je špičkovo vybavená štvorkolka s atraktívnym dizajnom a veľkým športovým espritom, ktorá kombinuje výhody športových a úžitkových štvorkoliek.

VERZIA EURO 4  je doplnená o elektrický posilňovač riadenia a uzatvárateľný zadný diferenciál!!!

Optimalizovaný podvozok vám na jednej strane umožní vyplavovať adrenalín pri dynamickom crosscountry vyčíňaní, ale vďaka priraditeľnému prednému náhonu Target s rovnakou suverénnosť zvláda aj veľmi ťažké práce, je perfektný na výlety a môžete sa s ním pustiť aj do terénov, na ktoré žiadna športová štvorkolka so zadným náhonom nemôže ani pomyslieť. Nad priemerom svojej triedy TGB TARGET 600 IRS EFI Euro4 vyniká obratnosťou, príjemným a bezproblémovým ovládaním, odolnosťou, vysokou spoľahlivosťou a vynikajúcim pomerom ceny, kvality a úžitkovej hodnoty. Ľahké a spoľahlivé štartovanie, optimálny výkon a vysoký krútiaci moment v akejkoľvek nadmorskej výške zabezpečuje elektronické vstrekovanie paliva EFI.

Ak si chcete užiť výletov, športu, zábavy, špičkového agresívneho dizajnu a moderných technických riešení, ale zároveň by ste občas potrebovali aj pracovnú štvorkolku, potom je TGB TARGET 600 IRS EFI 4x4 práve pre vás.

Vysoká priechodnosť terénom 

Vysokú priechodnosť ťažkým terénom zabezpečuje moderné nezávislé zavesenie všetkých kolies IRS, široký rozchod, elektricky ovládané pripájanie pohonu predných kolies (2x4/4x4) jednoduchým stlačením tlačidla a vysoká svetlá výška vďaka sympatickým 12 palcovými hliníkovým kolesám.

V najťažších podmienkach sa naplno uplatní rýchlo pracujúca elektrická uzávierka predného diferenciálu, ktorá úplne uzamkne predný náhon, takže sila motora ide rovnomerne na obe predné a zadné kolesá.

Podvozok je odpružený vysoko kvalitnými hydraulickými tlmičmi a progresívne vinutými pružinami s nastaviteľným predpätím pre ideálne prispôsobenie štvorkolky v teréne, nákladu a spôsobu jazdy.

Variabilný posilňovač riadenia s tromi režimami

Elektrický posilňovač riadenia zmenšuje silu potrebnú na riadenie - ani dlhá jazda alebo celodenná práca vás preto neunaví. Posilňovač zlepšuje i ovládateľnosť štvorkolky a navyše pôsobí aj ako tlmič úderov do riadidiel, keď napríklad predné koleso narazí na kameň, dieru alebo skrytý peň. Náraz vám preto nevyrazí riadidlá z ruky - väčšinu energie pohltí posilňovač. Posilňovač riadenia má variabilný účinok a tri voliteľné režimy.

Výkonný motor

TGB TARGET 600 IRS EFI je poháňaný spoľahlivým moderným kvapalinou chladeným štvorventilovým jednovalcom OHC o objeme 561 ccm s elektronicky riadeným vstrekovaním, na ktorý nadväzuje automatický dvojrýchlostný heavy - duty variátor sa silnou redukciou do pomala, schopnosťou brzdiť motorom a nízkymi nárokmi na údržbu.

Účinné brzdy 

Výkonný trojkotúčový hydraulický brzdový systém s centrálnou nožnou brzdou je vybavený odolnými pancierovými hadičkami. Kotúč zadnej brzdy nie je umiestnený v zadnej osi, ale na zadnom kardane, kde je lepšie chránený pred poškodením.

LCD displej

Multifunkčný digitálny LCD displej poskytuje všetky prevádzkové informácie. Displej obsahuje digitálny rýchlomer, segmentový otáčkomer, palivomer, celkové aj denné počítadlo kilometrov, hodiny, počítadlo motohodín, ukazovateľ zaradeného pohonu 2WD alebo 4WD, kontrolku uzávierky diferenciálu. Ďalšie kontrolky, vrátane kontroliek práve zaradenej rýchlosti, sú po stranách displeja. Elektrické príslušenstvo dopĺňajú moderné LED blikače s čírou optikou a projektorové halogénové svetlomety.

Bohaté príslušenstvo

TGB TARGET 600 IRS EFI umožňuje používanie širokej škály všestranného pracovného príslušenstva a adaptérov, ktoré možno ľahko a rýchlo namontovať. Medzi najčastejšie používané doplnky patria prívesné vozíky, snehová radlica, kosačky, snežné pásy TJD, mulčovače a ďalšie pracovné príslušenstvo.

Štvorkolka TGB TARGET 600 IRS EFI je v SR schválená na prevádzku na pozemných komunikáciách pre dve osoby. K ďalším prednostiam tohto modelu patrí ŠPZ v cene, najväčšia servisná sieť v SR a vynikajúca dostupnosť náhradných dielov.

Prémiová výbava Target 600i IRS Euro4 v základnej cene:

Navijak TGB 3000, elektrická uzávierka predného a zadného diferenciálu, elektrické prepínanie pohonu 2x4/4x4, pancierované brzdové hadičky, atraktívne 12 palcové hliníkové disky, 25" pneumatiky, chrániče rúk na riadidlách, nový design 3M polepov, plastové nášľapy, predný ochranný nárazník, plastové lemy blatníkov.

Motor

Typ: štvortaktný jednovalec SOHC do V, EFI

Objem: 561 cm3

Vŕtanie x zdvih: Ø 95 x 79,2 mm

Kompresný pomer: 10.2 : 1

Výkon: 42k (31,3kW) / 6500 ot / min.

Chladenie: kvapalinou + elektrický ventilátor

Hnací systém

Pohon: 2x4 / 4x4, elektricky prepínateľný

Prevodovka: automatická, CVT variátor so spiatočkou a polohou Parking, L / H / N / R / P, brzdenie motorom

Uzávierka diferenciálu: na prednej i zadnej náprave, elektrické ovládanie (L7e)

EPS: elektrický posilňovač riadenia s tromi režimami

Podvozok

Zavesenie predné: nezávislé, dvojité A-ramená

Zavesenie zadné: nezávislé, dvojité A-ramená

Pérovanie prednej: nitrogenové tlmiče EVO, nastaviteľné predpätie pružín

Pérovanie zadnej: nitrogenové tlmiče EVO, nastaviteľné predpätie pružín

Brzdy predné: 2x hydraulická kotúčová, Ø 230 mm

Brzdy zadné: 2x hydraulická kotúčová

Pneumatiky predné: AT25 x 8 - 12

Pneumatiky zadné: AT25 x 10 - 12

Rozmery a hmotnosti

Celková dĺžka: 1950 mm

Celková šírka: 1240 mm

Celková výška: 1410 mm

Svetlá výška: 305 mm

Rázvor: 1290 mm

Prevádzková hmotnosť: 416 kg

Palivová nádrž: 15 l

Prístroje a osvetlenie

Displej: Digitálny multifunkčný displej s funkciami: otáčkomer, rýchlomer, maximálne dosiahnuté otáčky motora, maximálna dosiahnutá rýchlosť, priemerná rýchlosť, 2 denné počítadlá prejdenej vzdialenosti, počítadlo celkovo prejdenej vzdialenosti, denné počítadlo najazdených motohodín, celkové počítadlo najazdených motohodín, palivomer, zobrazenie režimu posilňovača , diagnostické a poruchové kódy, hodiny

Kontrolky: pohon 4x4, zaradený prevod, prehriatie motora, motorový olej, ukazovatele smeru, osvetlenie

Osvetlenie: projektorové predné svetlomety, LED zadné svetlá

Výbava

Homologované ťažné zariadenie, elektrické prepínanie pohonu 2x4 / 4x4 s uzamykateľným predným i zadným diferenciálom, elektrický posilňovač riadenia s tromi stupňami účinnosti, špičkové tlmiče EVO, pancierované brzdové hadičky, atraktívne 12palcové hliníkové disky, chrániče rúk, opierky nôh pre spolujazdca, vodotesný navijak 3000lbs, 12V zásuvka,

Legislatíva a schválenie

Homologizácia pre cestnú prevádzku: áno (vodičské oprávnenie skupiny B - automobil) T3b aj L7e

Registračná značka (ŠPZ) v cene (spolu so štvorkolkou získate čistopis Technického preukazu)

Poznámka

Fotografie a vyobrazenie štvorkolky nemusí presne zodpovedať prevedení pre slovenský trh. Dovozca si vyhradzuje právo na zmenu cien a špecifikácií bez predchádzajúceho upozornenia.

 PDF TEST TGB TARGET 600

Výrobca TGB
Typ motora: štvortaktný jednovalec SOHC do V, EFI
Posilňovač riadenia: áno
Hmotnosť: 416 kg
Objem nádrže: 15 l
Výkon motora: 32 kW
Pohon: 4 x 4 s uzávierkou predného i zadného diferenciálu
Chladenie motora: vodou a olejovým chladičom
Prevodovka: automatická, CVT variátor so spiatočkou a polohou Parking
Homologizácia: EURO 4
Objem motora: 561 ccm
Náš kód: P42

Mohlo by sa vám hodiť

ATV SET preprava
178.00 €
Na objednávku
ROZMETADLO FIMCO
629.00 €
Skladom
SHARK ATV TRAILER WOOD 1500
1 540.00 €
Skladom
SHARK ATV TRAILER WOOD 550
640.00 €
Skladom
SHARK GARDEN 300, čierny
380.00 €
Skladom 3 - 5 dní
SHARK GARDEN 300, zelený
380.00 €
Skladom

Nič nenájdené

0 produktov k porovnání PorovnávanieZobraziť porovnanie