Náš kód: P50

TGBMožné na splátky od 0% akontácieAKCIA YOKO ZDARMA

TGB BLADE 600i SE LT 4x4 Euro4

Obľúbený BLADE s novým motorom s predným a zadným diferenciálom.  Plne vybavená pracovná a pracovno - rekreačná štvorkolka strednej triedy pre ťažkú ​​prácu i výlety, s vynikajúcim pomerom ceny, kvality a úžitkovej hodnoty. 

Viac informácií
Varianty:
FARBA:
7 799.00 € Vrátane DPH
6 499.17 € Bez DPH
Na dotaz,
+ -
(ks)

Porovnať

Zaradené v kategóriách:     TGB     Štvorkolky     Nad 500ccm

Popis a parametre

Jsme autorizovaný
dealer značky TGB

Nový dizajn s ostrými dynamickými líniami robí najobľúbenejšiu štvorkolku ešte atraktívnejšou. Na prvý pohľad zaujme prepracovaná predná časť s atraktívnymi LED svetlami pre denné svietenie. Spoločne s redizajnom zadnej časti s novými zadnými LED svetlami a smerovkami tak vtláča nové TGB Blade ešte dospelejší a príťažlivejší vzhľad. Nový dizajn dopĺňajú úplne nové oplastované nosiče vpredu i vzadu, nové sedadlo a s operadlom pre spolujazdca.

TGB Blade 600 IRS EFI FL LT je plne vybavená pracovná a pracovno - rekreačná štvorkolka strednej triedy pre ťažkú ​​prácu i výlety, s vynikajúcim pomerom ceny, kvality a úžitkovej hodnoty. Nad priemerom triedy vyniká TGB Blade 600 IRS EFI obratnosťou, jednoduchým a bezproblémovým ovládaním, odolnosťou a vysokou spoľahlivosťou. Dostatočnú silu a rýchlosť, jednoduché a spoľahlivé štartovanie, nízku spotrebu a nárast výkonu a krútiaceho momentu nezávislom na teplote a nadmorskej výške zabezpečuje inovované elektronické vstrekovanie paliva EFI. Pre svoje nadpriemerné vlastnosti získala štvorkolka TGB Blade niekoľkokrát titul najobľúbenejšie štvorkolky v Českej republike a stala sa absolútnym víťazom ankety Štvorkolka roka 2010.


Vynikajúca priechodnosť

Vynikajúcu priechodnosť terénom zabezpečuje moderné nezávislé zavesenie všetkých kolies IRS, široký rozchod, veľká svetlá výška a elektricky ovládané pripájanie náhonu predných kolies (2x4/4x4) jednoduchým stlačením tlačidla na riadidlách. V najťažšom teréne sa naplno uplatní rýchlo pracujúci elektrická uzávierka predného a zadného diferenciálu, ktorá úplne uzamkne predný a zadný náhon, takže sila motora ide súčasne na obe predné aj zadné kolesá. Pérovanie vysoko kvalitnými hydraulickými tlmičmi s progresívne vinutými pružinami a nastaviteľným predpätím možno ľahko perfektne prispôsobiť každým podmienkam, jazdnému štýlu, terénu i nákladu.

Výkonný motor

Výkonný motor modelu TGB Blade 600 IRS EFI 12" je spoľahlivý moderný kvapalinou chladený štvorventilový jednovalec SOHC s objemom 561ccm s elektronickým vstrekovaním paliva EFI. Výkon motora ide ďalej na dvojrýchlostný heavy - duty variátor so silnou redukciou, spiatočkou, schopnosťou brzdiť motorom a minimálnymi nárokmi na údržbu, a odtiaľ krížovými hriadelmi na kolesá .

Účinné brzdy

Trojkotúčový hydraulický brzdový systém s odolnými pancierovými hadicami. Kotúč zadnej brzdy je umiestnený priamo na zadnom kardane, kde je chránený pred poškodením.


Multifunkčný LCD

Multifunkčný LCD displej prehľadne zobrazuje všetky prevádzkové informácie. Obsahuje digitálny rýchlomer, otáčkomer, palivomer, celkové aj denné počítadlo kilometrov, hodiny, počítadlo motohodín, kontrolku uzávierok diferenciálov, ukazovateľ pohonu 2WD/4WD a všetky potrebné kontrolky .

Široký výber doplnkov a príslušenstva

Ku štvorkolke TGB Blade 600 IRS EFI 12" môžete používať širokú škálu profesionálneho pracovného príslušenstva a adaptérov, ktoré možno veľmi ľahko a rýchlo pripojiť. Medzi najčastejšie používané pracovné náradie patrí: prívesné vozíky, snehové radlice, kosačky trávy a mulčovače alebo kanadské snežné pásy TJD.

K ďalším prednostiam TGB Blade 600 IRS EFI 12" FL patrí ŠPZ v cene,
najširšia profesionálna servisná sieť v SR a vynikajúca dostupnosť náhradných dielov.

Štvorkolka TGB Blade 600 IRS 12 " je homologizovaná pre 2 osoby.

Prémiová výbava Blade 600 IRS 12 " EFI Face Lift LT Euro4 v základnej cene:

Kevlarové polepy stredových panelov, plne homologované ťažné zariadenie so zásuvkou, elektrická uzávierka predného a zadného diferenciálu, elektrické prepínanie pohonu 2x4/4x4, pancierované brzdové hadice, nové atraktívne 12 palcové 8-lúčové hliníkové disky, značkové 26" pneumatiky, tretie svetlo v otočnej kaplnke, chrániče rúk na riadidlách, nový predný robustný rám, predný aj zadný nosič batožiny, nový design 3M polepov, odnímateľné stupačky pre spolujazdca, navijak TGB 3000.PDF Test TGB BLADE 600 LT
Katalóg dielov TGB Blade 600 LT
PDF Návod na používanie TGB Blade 600 LT

Náš kód: P50

Mohlo by sa vám hodiť

ATV SET preprava
178.00 €
Na objednávku
ROZMETADLO FIMCO
629.00 €
Skladom
SHARK ATV TRAILER WOOD 1500
1 372.00 €
Skladom
SHARK ATV TRAILER WOOD 550
499.00 €
3 týždne
SHARK GARDEN 300, čierny
275.00 €
Skladom 3 - 5 dní
SHARK GARDEN 300, zelený
275.00 €
Skladom
SHARK GARDEN 680, vozík za štvorkolku, čierny
570.00 €
Skladom 3 - 5 dní

Nič nenájdené

0 produktov k porovnání PorovnávanieZobraziť porovnanie