Náš kód: P230093

SEGWAY VILLAIN SX10 X EPS / EFI, 4X4, ALL DIFF LOCK T1B Predaj bol ukončený

SEGWAY VILLAIN SX10 X EPS / efi, 4x4, all diff lock T1b

Najvýkonnejší motor štvorkolkového sveta. Plne nastaviteľný podvozok so 43 cm zdvihom. Mimoriadne pevný chróm-molybdénový rám. Posilňovač riadenia. Špičkové jazdné vlastnosti. Nič viac nepotrebujete. Villain SX10. Továreň na adrenalín.

Viac informácií
Predaj bol ukončený
Vyberte si alternatívu

Popis a parametre

Premyslený design

Moderný dizajn je originálny a súčasne premyslený. Vysoké lemy účinne chránia pred bahnom a kamením. Ostro sklonený predok dáva Villainu dynamický bočný profil a zároveň zlepšuje zorné pole vodiča. Všetko je podriadené jedinému účelu - dať vám jedinečný zážitok z ostrej športovej jazdy. Atraktívny vzhľad dopĺňajú vysokovýkonné dvojité LED svetlomety.

Maximálny komfort

Výškovo nastaviteľný volant, nastaviteľné športové anatomické sedadlá, štvorbodové pásy, prehľadná veľká digitálna prístrojová doska - urobili sme všetko pre to, aby ste Villaina mali vždy pod kontrolou.

Výkonný motor


Vysokovýkonný kvapalinou chladený štvortaktný dvojvalec úplne novej generácie s výkonom 107 k a krútiacim momentom 98 Nm má úžasný záťah a veľa sily pre dlhé drifty a zábavu v teréne.

Piest chladený olejom

Špeciálne trysky rozstrekujú zospodu dva prúdy oleja na dno piestu a tým ho účinne ochladzujú. Výsledkom je vysoká spoľahlivosť a účinnosť motora.

Dva chladiče

Vďaka dvojitému chladeniu s vodným chladičom a chladičom oleja pracuje motor neustále pri optimálnej teplote, aj v extrémnych podmienkach.

Budúcnosť už dnes


Villain ponúka doslova revolučný konektivitu. Aplikácia v smartfóne umožňuje na diaľku ovládať strojové štartovať a nastavovať. Vďaka tejto mobilnej aplikácii môžete využívať najrôznejšie funkcie, ktoré vám ešte viac spríjemnia jazdu s vaším Villainom.

Airlock -  Villaina môžete naštartovať mobilným telefónom pomocou Bluetooth. Cez mobilnú aplikáciu tiež môžete stroj odomknúť na diaľku namiesto kľúča.

Individuálne nastavenie - Nastavte si obmedzenie rýchlosti alebo účinnosť posilňovača riadenia pomocou svojho chytrého telefónu. Prispôsobte si Villaina presne podľa vašich potrieb a užite si jazdu ešte viac!

Automatické núdzové volanie - Zadajte si kontaktnú osobu pre prípad núdze a v prípade vážnej nehody alebo prevrátenia aplikácia automaticky pošle SMS aj so súradnicami vašej kontaktnej osobe.

Buďte v spojení - Spojte sa s priateľmi. Offline mapy, bezdrôtová lokalizácia a bezdrôtové telefonovanie vám pomôžu si aktívne vychutnať spoločné jazdy.

Dáta v reálnom čase - Údaje o vozidle, vzdialenosť k cieľu, okamžitý krútiaci moment a výkon motora, nastavenie posilňovača riadenia, denná prejdená vzdialenosť, záznamy rýchlosti a ďalšie, to všetko máte v mobile.

Extrémne tuhý rám

Masívny rám je vyrobený z chróm-molybdénovej ocele, ktorá je oveľa pevnejšia ako bežná oceľ. Tuhý a odolný rám zaručuje vynikajúcu stabilitu a dokonale presný pocit pri riadení.

Špičkový podvozok

Na Villaine je všetko extrémne. Podvozok s mohutnými plne nastaviteľnými plynokvapalinovými tlmičmi, masívnymi zadnými vlečnými ramenami a obrovskými zdvihy pruženia vám dodá sebadôveru v každej situácii a v každom teréne.

Predná a zadná uzávierka


Predný diferenciál umožňuje automatické prepínanie medzi pohonom 2WD / 4WD podľa terénu a okamžitej potreby. Uzávierku predného a zadného diferenciálu možno počas jazdy prepínať aj ručne, čo výrazne zlepšuje výkon v teréne.

 

Posilňovač riadenia

Posilňovač riadenia pracuje úplne automaticky, a to hneď v troch režimoch. Svoju účinnosť nastavuje sám v závislosti na rýchlosti vašej jazdy alebo podľa toho, či máte zapnutú prednú uzávierku. Režimy si navyše môžete nastaviť ešte cez mobilnú aplikáciu individuálne pre váš štýl jazdy, pre rôzne terény a podmienky.

Kolesá BEADLOCK

Pevné a ľahké hliníkové kolesá sú takmer umelecké diela. Systém Beadlock zabraňuje skĺznutiu pneumatiky z ráfika a umožňuje jazdu v extrémnych podmienkach.

Nádrž na 44 L

S obrovskou 44 litrovou nádržou môžete preskúmať ďaleko viac ciest, dostať sa ďalej a zažiť ďaleko viac zážitkov bez neustálych starostí o tankovanie.

 

Technické parametre

Motor

Motor: štvortaktný dvojvalec DOHC

Objem: 1000 cm3

Výkon: 105 k (kombinovaný, offroad)

Krútiaci moment: 93,5 Nm

Chladenie: kvapalinou a olejom + olejom chladený piest

Hnací systém

Pohon: 2x4 / 4x4, elektricky prepínateľný

Prevodovka: automatická, CVT variátor so spiatočkou a polohou Parking, L / H / N / R / P, motorová brzda

Predný diferenciál: elektricky uzamykateľný

Podvozok

Rám: extrémne pevný rám z chróm-molybdénovej ocele

Počet sedadiel: 2

Posilňovač riadenia: elektrický, s 3 režimami + možnosť individuálneho nastavenia cez mobilnú aplikáciu

Zavesenie predné: nezávislé, dvojité A-ramená so stabilizátorom, zdvih 400 mm

Zavesenie zadné: viacprvkové uloženie s vlečenými ramenami a stabilizátorom, zdvih 450 mm

Pruženie: plne nastaviteľné plynokvapalinové tlmiče, progresívne pružiny s nastaviteľným predpätím 

Brzdy: 4 x hydraulické kotúčové

Kolesá: 14" hliníkové disky so systémom Beadlock

Pneumatiky predné: AT29 x 9 - 14

Pneumatiky zadné: AT29 x 11 - 14

Rozmery a hmotnosti

Celková dĺžka: 3375 mm

Celková šírka: 1630 mm

Celková výška: 1800 mm

Svetlá výška: 350 mm

Rázvor: 2590 mm

Prevádzková hmotnosť: 835 kg

Palivová nádrž: 44 l

Výbava

Elektrický navijak 4500 lbs, elektrický posilňovač riadenia, ťažné zariadenie, nastaviteľný volant, anatomicky tvarované sedadlá s hlavovou opierkou, športové štvorbodové bezpečnostné pásy, Full-LED osvetlenie, plne digitálne prístrojová doska, predný ochranný rám, zadný ochranný rám, pevné bočné dvere, pevná strecha, odolná priestranná korba, 14 "hliníkové disky so systémom BEADLOCK, plne nastaviteľné pruženie s progresívne vinutými pružinami, Smart Commanding System (SCS) + mobilné aplikácie Segway Powersports

Legislatíva a schválenie

Homologizácia pre cestnú prevádzku: áno (vodičské oprávnenie skupiny B - automobil) T1b

Registračná značka (ŠPZ) v cene (spolu so štvorkolkou získate čistopis Technického preukazu)

Poznámka

Fotografie a vyobrazenie štvorkolky nemusí presne zodpovedať prevedení pre slovenský trh. Dovozca si vyhradzuje právo na zmenu cien a špecifikácií bez predchádzajúceho upozornenia.

 

Výrobca SEGWAY
Typ motora: jednovalec s elektronickým vstrekovaním paliva
Posilňovač riadenia: nie
Hmotnosť: 385 kg
Objem nádrže: 23 l
Výkon motora: 33 kW
Pohon: 4 x 4 s uzávierkou predného diferenciálu, kardanom
Chladenie motora: vodou a olejovým chladičom
Prevodovka: automatická, CVT variátor so spiatočkou a polohou Parking
Homologizácia: T3b
Veľkosť predného kolesa 14 "
Veľkosť zadného kolesa 14 "
Typ vodičského preukazu B - osobné motorové vozidlo
Objem motora: 570 ccm
Náš kód: P230093
0 produktů k porovnání PorovnávanieZobraziť porovnanie