Náš kód: P230089

SEGWAY FUGLEMAN UT10 EPS / efi, 4x4, all diff lock T1b

Robustne stavaný, silný, ľahko ovládateľný. Fugleman UT10 dokáže nielen pohodlne prepravovať ťažké náklady na záhrade, stavbe alebo v lese, ale s najvýkonnejším produkčným motorom hravo zvládne aj náročný terén a svižnú jazdu. S Fuglemanem UT10 nie sú žiadne ambície príliš vysoké.

Viac informácií
VEĽKOSŤ:
16 699.00 € Vrátane DPH
13 915.83 € Bez DPH
Na objednávku
+ -
(ks)

Porovnať

Zaradené v kategóriách:     SEGWAY     Segway FUGLEMAN UTV     Nad 500ccm     UTV

Popis a parametre

Atraktívny aj účelný

Dizajn Fuglemana podčiarkuje eleganciu a praktickosť. Široký sklonený predok vyžaruje silu a mohutnosť, a zároveň poskytuje vodičovi lepší zorný uhol. Sklopná korba nesie línie moderných pickupov a pritom si zachováva všetky praktické funkcie. Atraktívny vzhľad dopĺňajú výkonné dvojité LED svetlomety.

Vyspelé LED technológie

Moderné Full-LED osvetlenie skvele svieti, dáva stroju nezameniteľný dospelý vzhľad a zaisťuje vynikajúcu viditeľnosť vo dne aj v noci.

Výkonný motor


Robustne stavaný, silný, ľahko ovládateľný. Fugleman UT10 dokáže nielen pohodlne prepravovať ťažké náklady na záhrade, stavbe alebo v lese, ale s najvýkonnejším produkčným motorom hravo zvládne aj náročný terén a svižnú jazdu. S Fuglemanem UT10 nie sú žiadne ambície príliš vysoké.

 

Piest chladený olejom

Špeciálne trysky rozstrekujú zospodu dva prúdy oleja na dno piestu a tým ho účinne ochladzujú. Výsledkom je vysoká spoľahlivosť a účinnosť motora.

Dva chladiče

Vďaka dvojitému chladeniu s vodným chladičom a chladičom oleja pracuje motor neustále pri optimálnej teplote, aj v extrémnych podmienkach.

Budúcnosť už dnes

Fugleman ponúka doslova revolučný konektivitu. Aplikácia v smartfóne umožňuje na diaľku ovládať strojové štartovať a nastavovať. Vďaka tejto mobilnej aplikácii môžete využívať najrôznejšie funkcie, ktoré vám ešte viac spríjemnia jazdu s vaším Snarlerem.

Airlock -  Snarlera môžete naštartovať mobilným telefónom pomocou Bluetooth. Cez mobilnú aplikáciu tiež môžete stroj odomknúť na diaľku namiesto kľúča.

Individuálne nastavenie - Nastavte si obmedzenie rýchlosti alebo účinnosť posilňovača riadenia pomocou svojho chytrého telefónu. Prispôsobte si Snarlera presne podľa vašich potrieb a užite si jazdu ešte viac!

Automatické núdzové volanie - Zadajte si kontaktnú osobu pre prípad núdze a v prípade vážnej nehody alebo prevrátenia aplikácia automaticky pošle SMS aj so súradnicami vašej kontaktnej osobe.

Buďte v spojení - Spojte sa s priateľmi. Offline mapy, bezdrôtová lokalizácia a bezdrôtové telefonovanie vám pomôžu si aktívne vychutnať spoločné jazdy.

Dáta v reálnom čase - Údaje o vozidle, vzdialenosť k cieľu, okamžitý krútiaci moment a výkon motora, nastavenie posilňovača riadenia, denná prejdená vzdialenosť, záznamy rýchlosti a ďalšie, to všetko máte v mobile.

Masívny tuhý rám

Použili sme najkvalitnejšie chróm-molybdénovej ocele, aby sme vytvorili extrémne pevný rám. Z rovnakej vysokopevnostnej ocele sú vyrobené tiež všetky nosné komponenty pruženia.

Nezávislé zavesenie

Segway Fugleman je vybavený nezávislým zavesením všetkých kolies s dvojitými A-ramenami. Vďaka tomu si ľahko poradí s každým terénom, aby každá vaša jazda bola nielen bezpečná a pohodlná, ale aj zábavná.

Priestranná korba


Určený pre profesionálnu prácu, Fugleman je zvyknutý na drinu. Na rozmernú korbu naložíte všetko, čo potrebujete. Chytré detaily zahŕňajú napríklad praktické úchytky vnútri korby alebo zadný nárazník, ktorý slúži zároveň ako stúpadlo.

Vysoký komfort

Urobili sme všetko pre to, aby sme maximalizovali vaše pohodlie pri jazde. Volant je nastaviteľný, sedadlo vodiča je možné posúvať dopredu alebo dozadu. Stredné operadlo sa dá sklopiť, aby poskytovalo ešte viac funkčných možností.
Prídavné kúrenie voliteľne.

Posilňovač riadenia

Posilňovač ponúka tri režimy - Comfort, Standard a Sport, ktoré možno prepínať za jazdy. V každom režime ešte máte navyše tri možnosti individuálneho nastavenia podľa vašich preferencií, pre váš štýl jazdy, pre rôzne terény a podmienky. Celkovo tak máte k dispozícii 9 možností nastavenia posilňovača!

Kolesá BEADLOCK

Pevné a ľahké hliníkové kolesá sú takmer umelecké diela. Systém Beadlock zabraňuje skĺznutiu pneumatiky z ráfika a umožňuje jazdu v extrémnych podmienkach.

Nádrž na 45 L

45 litrov je veľká nádrž. Naozaj veľká. Pripočítajte si k tomu nízku spotrebu hybridného pohonu a dostanete jeden z najväčších dojazdov medzi UTV. Fugleman UT6 H - stvorený pre skutočný svet.

 

Technické parametre

Motor

Motor: štvortaktný dvojvalec DOHC

Objem: 1000 cm3

Výkon: 107 k (kombinovaný, offroad)

Krútiaci moment: 98 Nm

Chladenie: kvapalinou a olejom + olejom chladený piest

Hnací systém

Pohon: 2x4 / 4x4, elektricky prepínateľný

Prevodovka: automatická, CVT variátor so spiatočkou a polohou Parking, L / H / N / R / P, brzdenie motorom

Predný diferenciál: elektricky uzamykateľný

Podvozok

Rám: vysoko pevný rám z chróm-molybdénovej ocele

Počet sedadiel: 3 v teréne / 2 na ceste

Posilňovač riadenia: elektrický, s 3 režimami

Zavesenie: nezávislé, dvojité A-ramená

Pruženie: plne nastaviteľné hydraulické tlmiče, nastaviteľné predpätie pružín

Zdvih: 280 mm vpredu / 280 mm vzadu

Brzdy: 4 x hydraulické kotúčové

Kolesá: 14" hliníkové disky so systémom Beadlock

Pneumatiky predné: AT27 x 9 - 14

Pneumatiky zadné: AT27 x 11 - 14

Rozmery a hmotnosti

Celková dĺžka: 3150 mm

Celková šírka: 1580 mm

Celková výška: 2100 mm

Svetlá výška: 350 mm

Rázvor: 2060 mm

Výška sedadla: 520 mm

Prevádzková hmotnosť: 770 kg

Nosnosť: 340kg

Korba: sklápacia

Palivová nádrž: 45 l

Smart Commanding System

Smart Commanding System:  ano (DTU+SDC)

Displej:  Digitálny

Smart-Moving App: áno, pre Android i IOS - "Segway Powersports"

Výbava

elektrický navijak 3500 lbs, elektrický posilňovač riadenia, TFT digitálna prístrojová doska, Smart Commanding System (TBOX), ťažné zariadenie, nastaviteľný volant, tri anatomicky tvarované sedadlá s hlavovou opierkou, trojbodové pásy, predný ochranný rám, zadný ochranný rám, bezpečnostnej siete na strane vodiča aj spolujazdca, pevná strecha, odolná sklopná korba, 14 "hliníkové disky, polovičné čelné plexi.

Legislatíva a schválenie

Homologizácia pre cestnú prevádzku: áno (vodičské oprávnenie skupiny B - automobil) T1b aj L7e

Registračná značka (ŠPZ) v cene (spolu so štvorkolkou získate čistopis Technického preukazu)

Poznámka

Fotografie a vyobrazenie štvorkolky nemusí presne zodpovedať prevedení pre slovenský trh. Dovozca si vyhradzuje právo na zmenu cien a špecifikácií bez predchádzajúceho upozornenia.

 


Výrobca SEGWAY
Typ motora: jednovalec s elektronickým vstrekovaním paliva
Posilňovač riadenia: nie
Hmotnosť: 385 kg
Objem nádrže: 23 l
Výkon motora: 62 kW
Pohon: 4 x 4 s uzávierkou predného diferenciálu, kardanom
Chladenie motora: vodou a olejovým chladičom
Prevodovka: automatická, CVT variátor so spiatočkou a polohou Parking
Homologizácia: T1b
Veľkosť predného kolesa 14 "
Veľkosť zadného kolesa 14 "
Typ vodičského preukazu B - osobné motorové vozidlo
Objem motora: 999 ccm
Náš kód: P230089
0 produktů k porovnání PorovnávanieZobraziť porovnanie