Náš kód: P103

Možné na splátky od 0% akontácie5 - ročná zárukaEPS

Linhai T-Boss 550 EPS LIMITED 4x4 UTV, Euro4

Úžitkové UTV Linhai vás prekvapí svojou pracovitosťou a nízkymi prevádzkovými nákladmi.

Viac informácií
Varianty:
FARBA:
9 599.00 € Vrátane DPH
7 999.17 € Bez DPH
Skladom, u vás do 27.10.
+ -
(ks)

Porovnať

Zaradené v kategóriách:     UTV     LINHAI     Štvorkolky     UTV

Popis a parametre

Jsme autorizovaný
dealer značky LINHAI

Kompletne prepracovaný moderný pekný dizajn, športový strih, zliatinové kolesá, robustný podvozok s nezávislým zavesením kolies, pohon 4x4, vynikajúce jazdné vlastnosti spoľahlivý motor EFI a poctivý prístup k práci, to je úžitkové terénne nákladné Linhai UTV 550i T-BOSS 4x4. Vďaka plne automatickej prevodovke ergonomickému interiéru elektrickému posilňovaču riadenia je práca s ním jednoduchá a príjemná. Vynikajúca stabilita, výborná priestupnosť terénom, rozmerná sklopná korba a nízke prevádzkové náklady robia z UTV 550i T-BOSS EPS ideálneho všestranného pomocníka pre práce v lese, na stavbe, v parkoch, záhradníctvach, športových areáloch, pre zásobovanie horských hotelov alebo pri odpratávaní snehu. Nechýba elektrický navijak 3000lbs diaľkovým ovládaním, a možnosti využitia stroja môže ešte ďalej zvýšiť široké príslušenstvo z našej ponuky, napr. Postrekovač, mulčovač, radlice a ďalšie praktické doplnky.

Motor

Spoľahlivý a úsporný motor s objemom 493 ccm so vstrekovaním paliva DELPHI vás prekvapí vysokým výkonom, nízkou spotrebou paliva a jednoduchou údržbou. Výkon motora účinne prenáša robustná automatická prevodovka od špičkového kanadského výrobcu CVTech s motorovou brzdou, terénnou redukciou a spiatočkou.

Elektrický posilňovač riadenia

Posilňovač riadenia uľahčuje riadenie a podstatne zvyšuje komfort a bezpečnosť jazdy. Vďaka posilňovaču vyžaduje riadenie len minimálnu námahu, a to aj v malých rýchlostiach a pri otáčaní na mieste, a ani dlhá jazda alebo celodenná práca vás neunaví. Posilňovač riadenia nielen upokojuje jazdu a zlepšuje ovládateľnosť, ale zároveň funguje aj ako tlmič nárazov do volantu, keď predné koleso narazí na skrytý kameň, dieru alebo peň. Posilňovač pohltí väčšinu energie a žiadny náraz vám nevyrazí volant z ruky. 

Pohon 4x4

Elektricky pripojiteľný pohon všetkých kolies s uzávierkou predného diferenciálu zaručuje vysokú prejazdnosť v každom teréne. Stlačením tlačidla si môžete vybrať medzi pohonom iba zadných alebo všetkých štyroch kolies, popr. zvoliť pohon všetkých kolies s uzávierkou a tým podstatne zvýšiť trakciu a ťažnú silu. Pre ťažké práce, v prudkých stúpaniach a pre ťahanie ťažkých nákladov máte navyše k dispozícii aj silnú redukciu do pomala.

Vynikajúce jazdné vlastnosti

Široký robustný podvozok s nízko položeným ťažiskom a veľkými zdvihmi pérovania zaisťuje výbornú stabilitu a dobrú priechodnosť ťažkým terénom. Všetky kolesá sú nezávisle zavesené a odpružené kvalitným pérovaním. Výbornú ovládateľnosť zaisťuje aj výhodné rozloženie hmotnosti a malý polomer otáčania.

Moderná sklopná korba

Na priestrannú robustnú sklápaciu korbu s rozmermi 1350 x 950 x 280 cm naložíte až 200 kg nákladu. Vďaka praktickému vyklápaciemu zadnému čelu a ľahkému sklápaniu pomocou dvoch plynových vzpier je zloženie aj ťažkého nákladu hračkou.

Všetko ovládanie po ruke

Volant, radiaca páka a všetky ovládacie prvky sú prehľadne ergonomicky usporiadané. Všetko je presne tam, kde to intuitívne očakávate, ovládanie vám absolútne prirodzene padne do ruky. To výrazne uľahčuje prácu, vašu pozornosť pri jazde nič nerozptyľuje a riadenie máte vždy pod dokonalou kontrolou.

Výkonné brzdy

Mohutne dimenzované hydraulické brzdy s veľkým priemerom kotúčov poskytujú presvedčivú brzdnú silu. S progresívnym nástupom a vyváženým účinkom medzi prednou a zadnou nápravou sú brzdy perfektne predvídateľné a spoľahlivo a rýchlo zastavia stroj aj s plným nákladom alebo ťažkým prívesom.

Multifunkčný LCD displej

Prístrojová doska s modro podsvieteným multifunkčným LCD displejom je výborne čitateľná a poskytuje všetky dôležité informácie: digitálny otáčkomer, digitálny rýchlomer, ukazovateľ počtu najazdených km, ukazovateľ počtu motohodín, indikátor zaradeného pohonu 2WD / 4WD, ukazovateľ teploty chladiacej kvapaliny, digitálny palivomer, kontrolka neutrálu, diaľkových svetiel, ukazovateľov smeru, zaradenej spiatočky a kontrolka motora.

Bohatá výbava v cene

Aj napriek úplne bezkonkurenčnej ceny ponúka Linhai UTV550i 4x4 bohatú výbavu. Už v základe nechýbajú: pevná plastová strecha odolná UV žiareniu, polovičné čelné plexi, masívny predný ochranný rám, bezpečnostné sieťky vo dverách, madlá pre spolujazdca, hlavové opierky, ťažné zariadenie a elektrický navijak 3000lbs s diaľkovým ovládaním.

 

LINHAI UTV T-Boss 550 EPS 4x4
   
Motor  
Typ štvortaktný jednovalec SOHC 
Objem 493 cm3
Plnenie motora elektronické vstrekovanie paliva DELPHI 
Výkon 24 kW / 6500 ot./min.  (off road) / 39 Nm / 5500 ot./min.
Chladenie kvapalinou + elektrický ventilátor
Hnací systém  
Pohon 2x4 / 4x4, elektricky prepínateľný
Prevodovka automatická - CV-Tech variátor so spiatočkou, L/H/N/R
Koncový prevod kardanovými hriadeľmi vpredu i vzadu
Podvozok  
Zavesenie predné nezávislé, McPherson
Zavesenie zadné: nezávislé dvojité A-ramená
Pruženie predné hydraulické tlmiče
Pruženie zadné hydraulické tlmiče
Brzdy predné 2x hydraulická kotúčová
Brzdy zadné 2x hydraulická kotúčová
Pneumatiky predné AT25 x 8 - 12
Pneumatiky zadné AT25 x 10 - 12
Rozmery a hmotnosti  
Celková dĺžka 2790 mm
Celková šírka 1470 mm
Celková výška 1920 mm
Výška sedadla 860 mm
Světlá výška 280 mm
Rázvor 1855 mm
Hmotnosť bez náplní 563 kg
Rozmery korby / nosnosť korby: 1350 x 950 x 280 mm / 200 kg
Palivová nádrž 26 l
Ďaľšie vlastnosti   
Displej Digitálny multifunkčný displej s funkciami: rýchlomer, otáčkomer, počítadlo najazdenej vzdialenosti, počítadlo najazdených motohodin, digitálny palivomer, hodiny, ukazovateľ teploty chladiacej kvapaliny
Kontrolky: pohon 2WD/4WD uzávierka predného a zadného diferenciálu, zaradený prevod, ukazovatele smeru, kontrolka motora
Legislatíva a schválenie  
Homologizácia pre cestnú premávku ano (vodičské oprávnenie skupiny B - automobil)
Registračná značka (ŠPZ) obdržíte čistopis technického preukazu
Výbava  
Elektricky priraditeľný pohon 2x4 / 4x4, uzávierka predného i zadného diferenciálu, elektrický posilňovač riadenia, masívny predný ochranný rám, pevná plastová strecha odolná proti UV žiareniu, veľké čelné plexi, bezpečnostné plastové dvierka vodiča i spolujazdca, madlá pre spolujazdca, robustná korba s plynovými vzperami, hlavové opierky a ťažné zariadenie.

Výrobca LINHAI
Typ motora: štvortaktný jednovalec SOHC so vstrekovaním paliva DELPHI
Hmotnosť: 563 kg
Objem nádrže: 26 l
Výkon motora: 24 kW
Pohon: 4 x 4 s uzávierkou predného i zadného diferenciálu, kardanom
Chladenie motora: vodou a olejovým chladičom
Prevodovka: automatická, CVT variátor so spiatočkou
Homologizácia: EURO 4
Objem motora: 493 ccm
Náš kód: P103

Nič nenájdené

0 produktov k porovnání PorovnávanieZobraziť porovnanie