Náš kód: P257785

Linhai M570 Long 4x4, EPS, ATV, T3b

AKCIA - znížená cena!!!

Viac sily, viac výkonu, vyššia rýchlosť a veľa technických vylepšení prináša Linhai M570 LT EPS s úplne novým silnejším motorom a posilňovačom riadenia. Nové hliníkové kolesá ešte viac podčiarkujú atraktivitu stroja, kompletne prepracovaný digitálny displej zobrazuje informácie citeľnejšie a prehľadnejšie. Radiaca páka teraz padne ešte lepšie do ruky a umožňuje presnejšie radenie. Vyššia svetlá výška výrazne zlepšuje priechodnosť ťažkým terénom. Predĺžený rázvor a elektricky ovládaný pohon 2x4 / 4x4 s elektrickou uzávierkou diferenciálu si poradí aj s drsným terénom. Spolujazdci ocenia nové pohodlné zadné madlá. S elektrickým posilňovačom riadenia, výbornou ovládateľnosťou, vysokou úžitkovou hodnotou a vyhlásenú odolnosťou sa Linhai M570 LT EPS radí medzi top favoritov strednej triedy.

Viac informácií
FARBA:
6 999.00 € (ušetríte 950.00 €)
6 049.00 € Vrátane DPH
5 040.83 € Bez DPH
Skladom S4
+ -
(ks)

Porovnať

Zaradené v kategóriách:     PRACOVNÉ ŠTVORKOLKY     Vyberáme pre Vás     LINHAI     Štvorkolky     Do 500ccm     Nad 500ccm

Popis a parametre

AKCIA - znížená cena!!!

Táto štvorkolka môže byť Vaša i na splátky alebo leasing!!!

Príklad:

akontácia 20% - 1.280,- €  /  splátka 80,97 € na 96 mesiacov

akontácia 50% - 3.199,50 € / splátka 82,88 € na 48 mesiacov

Linhai M570 Long 4x4, EPS, ATV, T3b

Motor

Silnejší motor

Nový jednovalcový vstrekovací motor má zvýšený výkon a viac než dostatok sily pre ťažkú prácu aj svižné zrýchlenie. Moderné vstrekovanie paliva prináša nízku spotrebu a nízke emisie. Prenos výkonu zaisťuje spoľahlivá automatická prevodovka od popredného kanadského výrobcu CVTech, ktorá je vybavená aj parkovacie polohou P.

 

 

Posilovač riadeniaEPS

Elektrický posilovač riadenia uľahčuje riadenie a prispieva ku komfortu jazdy. Riadenie preto vyžaduje len minimálne námahu, a to aj v malých rýchlostiach alebo pri státí na mieste, a ani dlhá jazda alebo celodenná práca vás neunaví. Posilovač riadenia nielen upokojuje jazdu a zlepšuje ovládateľnosť a jazdný komfort, ale tiež funguje ako tlmič nárazov do riadidiel keď predné koleso narazí na kameň, dieru či peň, väčšinu energie pohltí posilovač a náraz vám nevyrazí riadidlá z ruky.

Pohon 4x4

Spoľahlivý elektricky priraditeľný pohon 4x4 s elektrickou uzávierkou predného diferenciálu zaisťuje optimálnu trakciu na akomkoľvek povrchu. Jednoduchým stlačením tlačidla na riadidlách je výkon motora prenášaný na obe nápravy, kedykoľvek potrebujete zvýšenú silu záberu. A v najťažšom teréne, kde už ani pohon všetkých kolies nepomáha, máte k dispozícii ešte elektrickú uzávierkou predného diferenciálu. Pre ťažkú prácu, v prudkých stúpaniach a pre ťahanie ťažkých nákladov je navyše k dispozícii aj účinný redukovaný prevod do sily.

Uzávierka predného diferenciálu

Ľahko ovládateľná elektrická uzávierka predného diferenciálu vás dostane z bahna, blata, ťažkého a klzkého terénu, pokiaľ sa jedno predné koleso začne pretáčať. Po zaradení pohonu všetkých kolies (4x4) a zapnutie uzávierky diferenciálu ide výkon rovnomerne na obe hnané predné kolesá, čo vám umožní s istotou vyjsť, prejsť, vyšplhať a zdolať akokoľvek ťažké miesto. Stačí len zastaviť a stlačiť tlačidlo uzávierky diferenciálu na riadidlách.

 

Predĺžený podvozok

Výborná priechodnosť terénom a vysoká stabilita v zákrutách a pri rýchlej jazde - vynikajúci podvozok so širokým rozchodom a tuhý rám s nízkym ťažiskom zaisťujú príjemné riadenie a ľahkú ovládateľnosť. Nezávislé zavesenie všetkých kolies s vysokými zdvihy perovania a zväčšená svetlá výška vás nadchne zakaždým, keď opäť zvíťazíte nad terénom, kam ste si predtým ani netrúfli. Výkonný  štvorkotúčový brzdový systém vás spoľahlivo zastaví, či už brzdíte z vysokých rýchlostí alebo s ťažkým prívesom z prudkého kopca.

Moderné LED osvetlenie

Moderné LED osvetlenie podčiarkuje atraktívny dizajn štvorkolky. LED svetlá pre denné svietenie efektne dopĺňajú agresívny vzhľad vysokovýkonných dvojitých projektorových svetlometov, a spoločne s LED smerovkami dávajú strojmi dospelý vzhľad. Vysoko svietivá LED technika je použitá tiež pri zadnom osvetlení.

 

 

Zadný úložný priestor

Na výletoch i pri každodennej práci je k dispozícii veľký uzatvárateľný úložný priestor za zadnou sedačkou. Svoje veci tak máte neustále po ruke, vždy pripravené na použitie, keď ich budete potrebovať.

 

 

 

 

Nový LCD displej

Digitálny LCD displej je kompletne prepracovaný, aby zobrazoval informácie citeľnejšie a prehľadnejšie, a poskytuje všetky dôležité údaje: rýchlomer, otáčkomer, ukazovateľ počtu najazdených km, ukazovateľ najazdených motohodín, indikátor pohonu 2x4 / 4x4, teplomer chladiacej kvapaliny a digitálny palivomer. Samostatné kontrolky signalizujú zaradenú rýchlosť, spiatočku, neutrál, polohu Parking, nedostatok oleja, rozsvietenie diaľkových, smerových a výstražných svetiel; nechýba kontrolka motora.

Bohatá výbava v cene

Cez veľmi priaznivú cenu ponúka Linhai M565 LT EPS bohatú výbavu už v základe. K nej patrí elektrický posilňovač riadenia, masívny predný ochranný rám, zadný nosič batožiny, dizajnová alu disky so značkovými pneumatikami, elektrický navijak 3000 lbs a diaľkovým ovládaním, ťažné zariadenie, kryty páčiek a rúk, dizajnová spätné zrkadlá, LED svetlá pre denné svietenie, LED blikače a LED koncové svetlá, USB zásuvka, 12V zásuvka a praktická akustická signalizácia smeroviek a zaradené spiatočky.

 

Technické parametre

LINHAI M550i 4x4 LONG EPS DIFF LOCK
   
Motor  
Typ štvortaktný jednovalec SOHC so vstrekovaním paliva DELPHI
Objem 499,5 cm3
Zapaľovanie ECU
   
Chladenie kvapalinou + elektrický ventilátor
Hnací systém  
Pohon 2x4 / 4x4, elektricky prepínateľný, predný a zadný uzamykateľný diferenciál
Prevodovka automatická - CVT variátor so spiatočkou, L/H/N/R, brzdenie motorom, parkovacia poloha P
Koncový prevod kardanovými hriadeľmi vpredu i vzadu
Podvozok  
Zavesenie predné nezávislé, McPherson
Zavesenie zadné: IRS / nezávislé dvojité A-ramená
Pruženie predné hydraulické tlmiče
Pruženie zadné hydraulické tlmiče
Brzdy predné 2x hydraulická kotúčová
Brzdy zadné 1x hydraulická kotúčová
Pneumatiky predné AT25 x 8 - 12
Pneumatiky zadné AT25 x 10 - 12
Rozmery a hmotnosti  
Celková dĺžka 2330 mm
Celková šírka 1160 mm
Celková výška 1265 mm
Výška sedadla 900 mm
Světlá výška 249 mm
Rázvor 1490 mm
Hmotnosť bez náplní 384 kg
Nosnosť / ťažná sila: 204 kg / 200 kg
Palivová nádrž 14,5 l
Ďaľšie vlastnosti   
Displej Digitálny multifunkčný displej s funkciami: rýchlomer, otáčkomer, počítadlo najazdenej vzdialenosti, počítadlo najazdených motohodin, digitálny palivomer, hodiny, ukazovateľ teploty chladiacej kvapaliny, diagnostický poruchový kód
Kontrolky: pohon 2WD/4WD uzávierka predného i zadného diferenciálu, zaradený prevod, ukazovatele smeru, osvetlenie
Legislatíva a schválenie  
Homologizácia pre cestnú premávku ano (vodičské oprávnenie skupiny B - automobil)
Registračná značka (ŠPZ) obdržíte čistopis technického preukazu
Výbava  
Elektricky priraditeľný pohon 2x4 / 4x4, uzávierka predného i zadného diferenciálu, elektrický posilňovač riadenia, masívny predný ochranný rám, robustný zadný nosič, hliníkové disky so značkovými pneumatikami SUN-F, elektrický navijak 3000lbs s diaľkovým ovládaním, ťažné zariadenie, kryty páčok a rúk, LED svetlá pre denné svietenie, dvojité projektorové svetlomety, zadné/brzdová/smerové svetlá s technológioiu LED, akustická signalizácia smeroviek, úložný priestor pod zadným nosičom, USB zásuvka
Poznámka  
Fotografie a vyobrazenie štvorkolky nemusí presne zodpovedať prevedeniu pre slovenský trh. Dovozca si vyhradzuje právo na zmenu cien a špecifikácii bez predchodzieho upozornenia.

 

 


Výrobca LINHAI
Typ motora: štvortaktný jednovalec SOHC so vstrekovaním paliva DELPHI
Posilňovač riadenia: áno
Hmotnosť: 384 kg
Objem nádrže: 14.5 l
Pohon: 4 x 4 s uzávierkou predného diferenciálu, kardanom
Chladenie motora: vodou a olejovým chladičom
Prevodovka: automatická, CVT variátor so spiatočkou a polohou Parking
Homologizácia: T3b
Veľkosť predného kolesa 12 "
Veľkosť zadného kolesa 12 "
Typ vodičského preukazu B - osobné motorové vozidlo
Objem motora: 500 ccm
Náš kód: P257785
0 produktů k porovnání PorovnávanieZobraziť porovnanie