Náš kód: P80

ACCESS MAX 650i SHADE FLT T3b

Faceliftová krátka verzia úspešného modelu v šedej matnej farbe

Viac informácií
FARBA:
8 349.00 € Vrátane DPH
6 957.50 € Bez DPH
3 týždne
+ -
(ks)

Porovnať

Zaradené v kategóriách:     PRACOVNÉ ŠTVORKOLKY     ACCESS MOTOR     Štvorkolky     Nad 500ccm

Popis a parametre

Ponúka všetky prednosti - výkonný motor, vynikajúce jazdné vlastnosti, moderný facelift prednej časti s dvojicou veľkoplošných svetlometov, atraktívne 12 "alu disky, veľký chladič, krátky podvozok poskytuje dostatok priestoru pre  jazdu vo dvoch. V bohatej základnej výbave elektrický navijak alebo homologované ťažné zariadenie.

Motor

Kvapalinou chladený štvortaktný jednovalec prekvapí veľkou rezervou výkonu a vysokým krútiacim momentom. Elektronické vstrekovanie paliva Bosch zaisťuje optimálnu zmes paliva a bezproblémové štartovanie pri nízkych teplotách. Valec s keramickou vrstvou pre vyššiu životnosť a lepšie chladenie. Kovaný piest s vyššou pevnosťou a zvýšenou tepeľnou odolnosťou. Vyvažovací hriadeľ eliminuje vibrácie, pre kultivovanú jazdu prispieva i pružne uložený motor a elektrické štartovanie.

Pohon 2WD/4WD

Elektricky prepínateľný pohon 2x4/4x4 je doplnený elektricky ovládanou plne uzamykateľnou uzávierkou predného diferenciálu. Automatická dvojrýchlostná prevodovka CVT so spiatočkou, motorovou brzdou a odstredivou spojkou, ktorá udržuje optimálne napnutie hnacieho remeňa a tým minimalizuje jeho opotrebenie. Výkon motora je na kolesá prenášaný robustnými kardanovými hriadeľmi.

Podvozok

Obratný podvozok s vynikajúcou priechodnosťou patrí k najlepším štvorkolkovým podvozkom vôbec. Vysoká svetlá výška a veľká obratnosť vďaka malému polomeru otáčania. Nezávislé dvojité lichobežníkové zavesenie všetkých kolies s veľkými zdvihmy pruženia a komfortné odpruženie s päťpolohovo nastaviteľnými jednotkami.

Brzdový systém

Účinný hydraulický brzdový systém s pancierovanými hadicami a atraktívnymi tvarovanými kotúčami na všetkých kolesách zaručuje presvedčivý a presne dávkovateľný brzdný účinok. Pri brzdení z kopca naviac pomáha i účinná motorová brzda.

Multifunkčný LCD displej

Prehľadný multifunkčný LCD displej poskytuje všetky potrebné informácie: digitálny rýchlomer, analógový otáčkomer, hodiny, celkové i denné počítadlo kilometrov, počítadlo motohodín, kontrolku EFI, kontrolku maximálnych otáčiek, kontrolku zaradeného pohonu 2WD/4WD a zapnutej uzávierky diferenciálu, palivomer, kontrolky smeroviek a mnoho ďaľších funkcií.

Osvetlenie

Výkonné predné svetlomety sú vybavené duálnymi čočkami projektorového typu. Smerovky a zadné brzdové osvetlenie s modernou LED technológiou s vysokou svietivosťou zmenšuje spotrebu elektrického prúdu i paliva. Zabezpečovací systém proti krádeži a 12V zásuvka pre nabíjanie GPS alebo mobilu.

PRÉMIOVÉ DOPLNKY V CENE

Navijak 3000 lbs

Spoľahlivý elektrický 12V navijak s vysokou ťažnou silou 3000 lbs a oceľovým 15m lanom má dostatok sily na vytiahnutie štvorkolky z každej nepríjemnej situácie. Ovládánie navijaku je na riadidlách.

Ťažné zariadenie

S úžitkovým Accessom Max, jeho veľkým krútiacim momentom a pohonom všetkých kolies máte k dispozícii viac než dostatok sily pre ťahanie ťažkých prívesov a pracovného príslušenstva. Pevne namontovaná ťažná guľa prispieva k vyššej tuhosti celej súpravy.

Predný a zadný nosič batožiny

Na praktický predný a zadný nosič z pevnej konštrukčnej ocele s nosnosťou 70 kg naložíte všetko, čo budete potrebovať pre vašu celodennú prácu alebo na dlhom výlete. Povrchová úprava kvalitnou práškovou farbou zvyšuje odolnosť nosiča proti korózii.

 

ACCESS MOTOR SHADE 650i LT EPS 4x4 Euro4
Motor  
Typ štvortaktný jednovalec SOHC s elektronickým vstrekovaním paliva
Objem 608 cm3
Zapaľovanie CDI
Výkon 35 kW / 7000 ot./min. (off-road)
Chladenie kvapalinou + elektrický ventilátor
Hnací systém  
Pohon 2x4 / 4x4, elektricky prepínateľný s uzávierkou predného diferenciálu
Prevodovka automatická - CVT variátor so spiatočkou, L/H/N/R + brzdenie motorom
Koncový prevod kardanovými hriadeľmi vpredu i vzadu
Podvozok  
EPS: nie
Zavesenie predné nezávislé dvojité A - ramená
Zavesenie zadné: nezávislé dvojité A - ramená s priečnym stabilizátorom
Pruženie predné hydraulické tlmiče + nastaviteľné predpätie pružín / zdvih 254mm
Pruženie zadné hydraulické tlmiče + nastaviteľné predpätie pružín / zdvih 254mm
Brzdy predné 2 x hydraulická kotúčová
Brzdy zadné 2 x hydraulická kotúčová
Pneumatiky predné AT 25 x 8 - 12
Pneumatiky zadné AT 25 x 10 - 12
Rozmery a hmotnosti
Celková dĺžka 2040 mm
Celková šírka 1200 mm
Celková výška 1252 mm
Výška sedadla 940 mm
Světlá výška 310 mm
Rázvor 1260 mm
Prevádzková hmotnosť  378kg
Palivová nádrž 21 l
Ďaľšie vlastnosti 
Displej Analógovo-digitálny multifunkčný displej s funkciami: rýchlomer, otáčkomer, počítadlo najazdenej vzdialenosti, počítadlo najazdených motohodin, digitálny palivomer, hodiny
Kontrolky: pohon 2WD/4WD, uzávierka predného diferenciálu, zaradený prevod, ukazovatele smeru, osvetlenie, kontrolka EFI, kontrolka obmedzovača otáčok.
Legislatíva a schválenie
Homologizácia pre cestnú premávku ano (vodičské oprávnenie skupiny B - automobil)
Registračná značka (ŠPZ) obdržíte čistopis technického preukazu
Výbava  
Homologované ťažné zariadenie, elektrická uzávierka predného diferenciálu, elektrické prepínanie pohonu 2x4/4x4, pancierové brzdové hadičky, 12" hliníkové disky, chrániče rúk na riadidlách, predný nárazník, predný i zadný nosič batožiny, kvalitný navijak 2500 lbs, USB palubná zásuvka 10A 120W.
Poznámka  
Fotografie a vyobrazenie štvorkolky nemusí presne zodpovedať prevedeniu pre slovenský trh. Dovozca si vyhradzuje právo na zmenu cien a špecifikácii bez predchodzieho upozornenia.


Katalóg dielov ACCESS MAX 650i 4x4
PDF Návod na používanie Access Shade 850

Výrobca ACCESS MOTOR
Typ motora: štvortaktný jednovalec SOHC s elektronickým vstrekovaním paliva
Posilňovač riadenia: nie
Hmotnosť: 378 kg
Objem nádrže: 21 l
Výkon motora: 35 kW
Pohon: 4 x 4 s uzávierkou predného diferenciálu, kardanom
Chladenie motora: vodou a olejovým chladičom
Prevodovka: automatická, CVT variátor so spiatočkou
Homologizácia: T3b
Objem motora: 608 ccm
Náš kód: P80
0 produktů k porovnání PorovnávanieZobraziť porovnanie