motocykel.sk slovakiaring.sk quad-forum.sk auta4you.sk officeforyou.sk restika.sk Matka Guráž Aeroklub Dubnica nad Váhom Hotell-Web developement

PIAGGIO MEDLEY 125 IGET ABS/Start Stop EURO4

NOVINKA Z DIEĽNE RENOMOVANÉHO VÝROBCU PIAGGIO.

PIAGGIO MEDLEY JE ÚPLNE NOVÝ MODEL, KTORÝ SPÁJA VÝHODY ĽAHKÉHO OBRATNÉHO SKÚTRA S KOMFORTOM A JAZDNÝMI VLASTNOSŤAMI STROJOV VYŠŠEJ TRIEDY.

Viac detailov


3 090,00 € s DPH

Dostupnosť: Dodanie do 24hod!


Upozorni ma keď bude dostupný

  • všetky štvorkolky sú homologované pre 2 osoby a dajú sa prihlásiť na SR ŠPZ
  • všetky náplne do štvorkolky, oleje, odborná montáž a otestovanie ZDARMA!
  • NAJLACNEJŠIE V SR !

NOVÝ MODEL PRE ROK 2018 v prevedení EURO4. 

Dostupný v bielej, modrej a šedej farbe.

 

Medley sa vyrába v elegantných farebných prevedeniach: biela Bianco Perla, šedá Grigio Titanio (obe farby s hnedým sedlom a interiérom), modrá Blu Midnight - (s čiernym sedlom a interiérom) Ráfiky kolies a madlo spolujazdca sú v striebornej farbe.

Je poháňaný novým motorom iget 125 a 150 ccm s elektronicky vstrekovaním paliva, ktorý ponúka nadpriemerné hodnoty a zvyšuje latku, pokiaľ ide o kvalitu, spoľahlivosť a nízkymi emisnými.

Medley je doslova nabité technologickými prvkami: systém START-STOP, ABS, LED denné svietenie a voliteľná komunikačná platforma PMP (Piaggio Multimedia Platform), ktorá vám umožňuje prepojiť motocykel s vaším šikovným telefónom a pripojiť rôzne elektronické balíčky z ponuky Piaggia, a to všetko podtrhuje u Talianov už štandardne elegantný dizajn.

Úplne nový motor iget ponúka brilantný výkon v tejto kategórii skútrov, kvalitu a spoľahlivosť, nízke prevádzkové náklady a emisie, vrátane hluku. Tento moderný 4-taktný motor je kvapalinou chladený s elektronickým vstrekovaním paliva, ktoré má osem trysiek a tým zaisťuje optimálne plnenie spaľovacieho priestoru.

Skúter je možné riadiť s vodičským oprávnením skupiny B!

 

PODVOZOK

Nosná konštrukcia Piaggio Medley je tvorená kolískovým rámom z oceľových trubiek vystuženého prvkami z lisovanej ocele, ktoré prispievajú k vysokej tuhosti rámu, podieľa sa na nízkom ťažisku a komfortnému umiestnenia sedadla.

Predná teleskopická vidlica má solídny priemer 33 mm, zatiaľ čo dvojica tlmičov má vinuté pružiny nastaviteľné predpätie do 5 polôh. Vďaka tejto konfigurácii, s veľkými ráfikmi (16 "vpredu a 14" vzadu) z hliníkovej zliatiny a pneumatikami (100/80 vpredu a 110/80 vzadu), Piaggio Medley zaručuje vysoký jazdný komfort, jazdné vlastnosti a stabilitu. Nízka pohotovostná hmotnosť 132 kg umožňuje jazdcovi zachovať všetku agilitu a ovládateľnosť, čo je silná stránka tohto modelu.

 

BRZDY

Výkonný brzdový systém zaručuje aktívnu bezpečnosť - skladá z dvoch 260 a 240 mm brzdových kotúčov s plávajúcimi strmeňmi s dvojitým piestom. 2-kanálové ABS je súčasťou štandardnej výbavy.

 

VÝBAVA

Digitálny displej zobrazuje všetky potrebné informácie (celkové a čiastkové prejdené kilometre, vonkajšiu teplotu, digitálne hodiny, ikonu stavu batérie a ikonu servisnej prehliadky). Všetky tieto informácie sa zobrazujú pomocou tlačidla "Mode" umiestneným na pravej strane riadidiel.

Na pravej strane riadidiel je tiež umiestnený ovládač pre aktiváciu systému "Start & Stop".

Pod veľkým a pohodlným sedadlom je dostatočný priestor pre dve otvorené JET prilby. Tento podsedadlový priestor sa odomyká pohodlne tlačidlom, ktoré je umiestnené v dosahu rúk vodiča.

V prednej časti skútra je pred nohami vodiča umiestnený ďalší priestor na doklady, telefón atď. V pravej časti tohto priestoru je umiestnená USB zásuvka pre možnosť dobíjania napríklad mobilného telefónu.

TECHNICKÉ PARAMETRE

Motor: Jedno-valec, 4-taktný s elektronicky riadeným vstrekovaním paliva, iGet so systémom "Start / Stop"
Objem motora:
124,7 ccm

Výkon: 9kW

Štartovanie: Elektrické
Chladenie: vodou 
Prevodovka: CVT variátor
Spojka:
Automatická odstredivá suchá spojka
Rám: Jedna kolíska z oceľových trubiek s lisovanými výstuhami
Predné zavesenie: Hydraulická teleskopická vidlica s priamymi klanicami 
Zadné zavesenie: Dve ramená s kľukovej skrine ako hojdajúci sa prvok, zdvih kolesa 76mm
Predné brzdy: ø 260 mm brzdový kotúč s 2 - piestikovým  plávajúcim strmeňom, ABS Bosch
Zadná brzda:
ø 240 mm brzdový kotúč s 2 - piestikovým  plávajúcim strmeňom, ABS Bosch
Predná pneumatika:
100/80-16"
Zadná pneumatika:
110/80-14"
Dĺžka: 2020 mm
Šírka  705 mm
Výška sedadla: 799 mm
Rázvor: 1390 mm
Objem palivovej nádrže: 7 litrov (vrátane rezervy 1,5 l)
Emisie: Euro 3

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Only registered users can post a new comment.

doprava zdarma po celej SR

Štvorkolky:
Skútre:
VESPA SCARABEO SYM
Príslušenstvo:
MALOSSI POLINI SYMTEC
ARROW RMS TJD ITP
KIMPEX SHAD GIVI MOTUL

Prilby a moto oblečenie:

 
 
 

Košík  

(prázdny)

Social Bookmarks

Subscribe to my feed
Add to My Yahoo!
Add to My AOL
Add to My MSN
Google Reader or Homepage
Bookmark and Share